• ~Hanka
    (2015-06-20 21:48)
    Tusk to malarz kominow
  • ~Zuza
    (2015-06-20 22:06)
    Oj joj Nie POddał się Michnikowi Goj P-artia O-szustów pada
    Chcesz kręcić lody i udawać że kopiesz na 1 metr głęboko to głosuj na P-Oszustów
  • ~marco - Honorowa bramka PO w/g Maliszewskiego...
    (2015-06-20 22:53)
    Straszenie PiS-em. Ale to już było Panie Norbercie.
  • ~marco-Konwencje największych partii
    (2015-06-20 22:50)
    Konwencja PiS- konwencja programowa.
    Konwencja PiO - konwencja o PiS-ie.
  • ~wyborca/ juz nie` wystarczy dworzec pomalowac Robo
    (2015-06-20 22:36)
    *** zobaczta Ludzie co sie narobilo. A jeszcze pare latnazad wystarczylo pomalowac Dworzec Kolejowydla Robotnikow jezdzacych do roboty i dzieci chlopow jezdzacych do zawodowek. Moj Ty Boze.To przez ten INTERNET, co *** Otworzyl Ludziam ocy ***.Zawsze TEN co zarzadzil malowanie dworca to byl pewniak do sejmu lub senatu. Bylo jeszcze pae popisowych numerof, ale wobecnych czasach Ludzie nie nabieraja sie na plewy jak za czasuf czterech [pancernych abo hansaklosa,
  • ~slazak
    (2015-06-21 09:27)
    Tzw. specjalisci od wizerunku, to platni specjalisci od omamiania narodu, zwykli oszusci na zoldzie opcji politycznych i kleru. A liche polskie dziennikarstwo daje sie manipulowac, lub rowniez oszukuje za pieniadze oczywiscie.
    Ich prawdziwa rola powinno byc wyjasnienie ludziom gdzie sa oszukiwani i maniipulowani.
  • ~unia tworki
    (2015-06-20 22:27)
    zsrr rozsypał sie chiny nie aunia to debilka jej nie bedzie
  • ~boli
    (2015-06-21 10:53)
    Norbert Maliszewski miał nietęgą minę wczoraj, hhehhhhh.
  • ~Olek
    (2015-06-21 09:26)
    "Nie dajcie się oszukać, że Polska to ruina i upadek, podnieście głowy i rozejrzyjcie się wokół, czy naprawdę Polska jest w ruinie?" - masakra oczywiście politykom peło jest cudownie, kurcze oni żyją w jakimś wyimaginowanym świecie Obywateli mają W POWAŻANIU!! ILE OSÓB BIDUJĘ! ILE OSÓB PRACUJE NA ŚMIECIÓWKACH ZA 3,50 zł na rękę to skandal ! Aby w obecnych czasach człowiek musiał się tak upodlać! W urzędach gdzie powsadzali sobie ludzi z peło ludzi traktują gorzej niż zwierzęta! Dość już tego upodlenia, aby obywatele zbierali podpisy pod ważnymi dla nich sprawami a pełowcy i tak robią co chcą! TO SĄ LUDZIE ODERWANI OD RZECZYWISTOŚCI!
  • ~etna grafa jajo
    (2015-06-20 22:26)
    popis dzie na wysy pis kokokoko kwa kwa