• ~gość
    2015-06-22 21:47
    Komorowski urządził dla siebie i dzieci dorosłych zameldowanych w Belwederze tak jak DYKTATOR W LIBII ! Pełne kosztownego przepychu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-06-22 22:13
    W końcu mamy
    MĄDREGO
    UCZCIWEGO
    SYMPATYCZNEGO I PRZYSTOJNEGO PREZYDENTA I PRAWDZIWĄ PIERWSZĄ DAMĘ
    NIECH ŻYJE PAN PREZYDENT DR ANDRZEJ DUDA
    NIECH ŻYJE POLSKA
  • ~rafal
    2015-06-28 23:20
    “Należałoby zresztą wspomnieć, że to, co mówił i co obiecywał w kampanii Andrzej Duda, w sposób oczywisty nie zostanie zrealizowane.

    Po pierwsze dlatego, że obietnice dalece wykraczają poza katalog konstytucyjnych uprawnień prezydenta.

    Po drugie, wykraczają poza finansowe możliwości państwa.

    I można przypuszczać, że duża, o ile nie większościowa grupa wyborców Andrzeja Dudy, zapewne zdaje sobie z tego sprawę. Albo chociaż intuicyjnie to wyczuwa. Inaczej musielibyśmy przecież przywołać bardzo źle brzmiącą frazę Bronisława Geremka o niedojrzałym społeczeństwie.
    Zasadne więc staje się pytanie: PO CO ANDRZEJ DUDA ZOSTAŁ PREZYDENTEM?”


    Troche mnie dziwi ze w kampanii prezydenckiej, praktycznie +nikt nie poruszyl aspektu DOKTRYNY Putina, czyli destablizacji politycznej w krajach osciennych, w Polsce w szczegolnosci oraz wyprowadzenia tych krajow z NATO i UE.

    Zastanawiam sie ktora z polskich partii realizuje to zadanie ?

    Obudziliśmy się w wolnej Polsce

    Tak przynajmniej twierdzi większość. Ja nie bardzo wiem, na czym ma to polegać, więc na wszelki wypadek zrobię zapasy.

    A poza tym oczekuję:

    podwyżki emerytury
    pracy dla młodych z mojej rodziny; oczywiście godziwej
    rozkwitu górnictwa, rolnictwa i przemysłu zbrojeniowego oraz innowacji technicznych
    naprawy służby zdrowia (zastanawiam się, czy nie odwołać prywatnej wizyty u specjalisty?)
    prawa i sprawiedliwości dla wszystkich
    i to w terminie niezwłocznym, jak obiecywał prezydent elekt.

    Oczekuję także, choć już ze znacznie mniejszym entuzjazmem, pomnika Lecha Kaczyńskiego na każdej ulicy oraz zdecydowanych rozmów z Władimirem Putinem w sprawie zwrotu naszej własności oraz z Angelą Merkel (nie wiem o czym, ale także, a jakże, stanowczej).
  • ~Robnad
    2015-06-29 19:03
    Pięlna para!
  • ~bobik57
    2015-06-28 23:42
    Wystarczyło poczekać kilka godzin i już znane byly dwie pierwsze wizyty Elekta. To zdominowana przez Radio Maryja Jasna Góra oraz pewna krypta na Wawelu i CELEM WIZYTY NIE BYŁ BYNAJMNIEJ MARSZAŁEK PIŁSUDSKI.

    Elekt jest rozmodlony, jego wyborcy wzywali (słyszałem naocznie) Ducha Świętego na pomoc w wyborach, więc teraz dziękuje. No dobrze, ale jako katolik (pewnie nie tak żarliwy jak Elekt, ale jednak) wiem, ŻE JAK CHCĘ SIĘ POMODLIĆ TO NIE PROSZĘ O OBECNOŚĆ KAMER. Z MIKROFONEM TV TRWAM NA CZELE.

    Oczywiście, stare porzekadło mówi "pożyjemy zobaczymy". To mało pocieszające, że Elekt ma 40 lat bo to oznacza, że z ewentualnym odejściem Prezesa na emeryturę wojna polsko-polska może się nie skończyć lecz przenieść na następne pokolenie.

    Nie jest prawdą, że od 1989 wybory nie niosły ze sobą tylu emocji. Przypominam 1995 i ponad 500 tysięcy protestów wyborczych przeciwko kłamstewku Kwaśniewskiego oraz 2007 kiedy mobilizacja wyborców pozwoliła na przerwanie niestrawnej IV RP. Kwaśniewskiego przetrawiliśmy, starał się później zachowywać jak mąż stanu i na ogół mu to wychodziło. Ale był niekwestionowanym liderem lewicy.

    Kaczyński kłóci społeczeństwo polskie już równe 10 lat i wcale nie starał się nigdy "zachowywać". Jaki będzie Duda, sorry, Pan Prezydent Elekt Duda?
    Ano, zobaczymy.

    Liderem nie jest żadnym, mistrzem etyki również nie (vide: zachowanie wobec macierzystej uczelni, wyrok sadowy za klamstwo…).

    A jakim będzie prezydentem...?
  • ~myk
    2015-06-22 21:25
    DUDA będzie czynił cuda tylko dla PISU
  • ~bb
    2015-06-22 22:03
    z takim wiechciem przylazl i reke obslinil tego europejczyk nie robi a Dudzina z tym nosem jak krzywa klamka,wlosy przyklepane p.Anna ma ladna buzie i piekne wlosy
  • ~ursynowski.2
    2015-06-28 23:44
    Zwycięstwo Doody jest minimalne ok.1 proc po uwzględniając głosow nieważnych i absolutnie nie ma on silnego mandatu na sprawowanie wladzy wybranej ponadto przez absurdalne obiecanki na 300 mld PLN glosami wsi z wykształceniem postawowym.
  • ~swawolny jaś
    2015-06-29 13:28
    Dudi nie pójdzie nigdy do BBN, bo tam nie dają opłatków, a on nie pije na pusty żołądek
  • ~ludojad100
    2015-06-28 23:35
    Jakoś nie mogę sobie przypomnieć spokojnych reakcji zwolenników i polityków PiS po przegrywanych wyborach. Pamiętam za to doskonale "przypadkowego prezydenta", "Komoruskiego" i "sfałszowane wybory". Kto sieje wiatr ten zbiera burzę.

    Nie widzę nic złego więc w twierdzeniach, że:

    1. Niedzielne wybory były sfałszowane

    2. Przemysł pogardy w wykonaniu PiSlamistów osiągnął rozmiary dotąd nieobserwowane

    3. Dupa jest ruskim agentem

    4. Polska stała się watykańsko-węgierskim kondominium