• ~gin
    2015-06-25 09:53
    Wulgarny tytul, nawet jezeli jest cytatem. Tak upowszechnia sie chamstwo jezykowe. Czy redaktor choc przez chwile uruchamia swoje szare komorki?
  • ~conchitta
    2015-06-30 12:10
    Jak prezes jest jednojajowy ,to ktoś powinien mieć dwa, ale czemu kobieta? Ale w PiS wszystko jest możliwe,ot taka Wurst miejscowa...
  • ~ola
    2015-06-25 09:53
    Pani Szydło to kobieta,która nigdy się nie wywyższa,taka matka Polka i na pewno ją polubią ludzie nawet innego zdania,tylko poczekajmy,jest uczciwa a co najważniejsze ma poukładane w głowie,że nie musi czytać z kartek,które by jej ktoś pisał i to za pieniądze to już jest zysk.Mam do wszystkich prośbę nie odrzucajcie jej jak dobrze jej nie poznaliście,bo to nie fer.
  • ~jerzy
    2015-06-25 10:19
    Jak oni się zmieniają. Jak w Tańcu z Gwiazdami albo Top MOdel. Normalnie Beata wypiękniała przez tę kampanię :) A że będzie ok to nie mam wątpliwości. Obserwuję ją od dawna i widzę że ma głowę na karku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-06-25 09:50
    Kierwiński- tłusty kot, (PO) to najlepsze określenie. Ale popatrzcie na Rutnickiego,
    kiedy widzę jego oczy pełne nienawiści nie mam wątpliwości że piekło istnieje.
    Chory z nienawiści Rutnicki pokazał swoje oblicze wczoraj na spotkaniu z Pawłem
    Szefernaker. Słuchajcie ludzie narodził się nowy Nisioł. Tak trzymaj platformo.

    Rutnicki= Niesiołowski
  • ~PiS...da? nie zabierze!
    2015-06-30 12:06
    Obiecuje cuda choć to nie Duda? Ona też już padła na kolana,a za chwilę będzie kłamać wbrew nauce kościoła i osmemu przykazania. Ot tak samo dwulicowa jak cały ten zaklamany PiS.
  • ~Wiesio13 PEŁNA ZGODA.PO=ZŁODZIEJSKIE DNO
    2015-06-25 09:58
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-06-25 08:06

    BRAWO DUDA !!! BRAWO PIS !!! BRAWO SZYDŁO !!!
    Precz z Patologią Obywatelską Bąkiem-TuskAmberGoldem i sitwą PEŁO...precz
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    2015-06-25 09:29
    Chcę doczekać normalnego kraju, w którym będzie rządził człowiek normalny jako premier, a nie marionetka, kierowana przez Tuska. Szydło na premiera!
  • ~bedron
    2015-06-25 09:58
    Ładna, z jajami, cóż więcej prezesowi do szczęścia trzeba.
  • ~nolmalna polsza
    2015-06-25 09:32
    szyd łołoło na ple ple miela etnograf samouk anal fa beta na ple miela