• ~axa
    2015-07-08 13:56
    kolejne ryje do koryta , gnoje i nieroby do finansowania przez miliony ledwie zipiących od wypłaty do wypłaty - j-bny kraj...
  • ~wigraszek
    2015-07-08 12:58
    Po co pracować-można za ciężkie pieniądze się poo...lać.
  • ~Ewa P.
    2015-07-08 15:02
    No cóż - tym razem jabłko upadło daleko od jabłoni: mama Kury to ze wszech miar porządna i mądra kobieta, a Kura? Patrzeć i słuchać hadko...
  • ~MT
    2015-07-08 18:16
    Jacek Kurski to polityk??? Myślałem że to przykład upadłego polityka...
  • ~EDWARD
    2015-07-25 11:15
    Nie wiem jak kto ,ale ja osobiście nie mogę patrzeć na tą zakłamaną gębę populistyczno pisowską KURSKIEGO , po co kanały TV zapraszają tego wrednego typa do siebie i w---a ludzi swoim beszczelnym i chamskim zachowaniem .
  • ~obserwator
    2015-07-09 14:56
    W POlsce przywileje POlityczne dziedzicza sie tak samo jak bieda.
  • ~Ewa P.
    2015-07-08 14:51
    Otóż miałam dotąd raczej negatywną opinię o Jarosławie Walęsie, ale wczoraj wysłałam 25 listów do polskich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim (ze wszystkich partii) z prośbą o odrzucenie poprawki do prawa panoramy (patrz - Wikipedia), która ma być głosowana jutro, a która zamknęłaby milionom ludzi na możność poznawania świata za pośrednictwem Internetu.
    Odpowiedzi otrzymałam od piętnaściorga adresatów - wszyscy stwierdzili, że zagłosują przeciwko tej poprawce. Ale tylko Jarosław Wałęsa przysłał mi długie, klarowne i wyczerpujące objaśnienie, czym skutkowałaby ta poprawka oraz skąd się wzięła, zapewniając, że ona nie przejdzie. Dodam jeszcze - co dla jest nie bez znaczenia - list zosrał napisany idealnie poprawną polszczyzną.
    Tak że, Panie Europośle, chapeau bas!
  • ~EDWARD
    2015-07-25 11:07
    Mam nadzieję tylko ,że młody pan Cimoszewicz Tomasz ma tyle empati i jest tak inteligentny w co nie wątpie jak jego ojciec pan senator Włodzimierz Cimoszewicz ,wielka szkoda że pan senator odchodzi z polityki ,mądrych jest coraz mniej ,a głupich i nijakich zostaje więcej .
  • ~ala
    2015-07-08 14:32
    łatwy chleb
  • ~wyborca
    2015-07-08 16:01
    paszli won nieroby !!!