• ~derwisz
    2015-07-19 12:04
    PO-chustajcie tą tratwą.Będą wczesniejsze wybory,i paru złodziei sie PO-zbędziemy.
    Misiek zegarek zostawił w domu.Zeby nie PO-moczyć.
  • ~antykomuch
    2015-07-19 12:07
    Same ,,ałtorytety"
    Akt oskarżenia przeciwko Owsiakowi w sądzie. Zarzuty z kodeksu karnego

    Akt oskarżenia przeciwko Owsiakowi w sądzie. Zarzuty z kodeksu karnego - niezalezna.pl
    foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
    Sąd Okręgowy w Legnicy wydał korzystne dla Piotra Wielguckiego, znanego jako bloger Matka Kurka, postanowienie. „Skutkiem tej odważnej decyzji jest to, że Jerzy O. ma w tej chwili postawione zarzuty” – napisał na swoim blogu Wielgucki. Chodzi o pomówienie i znieważenie Matki Kurki przez szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
    W piątek, w Sądzie Okręgowym w Legnicy, odbyło się posiedzenie w sprawie zażalenia na postanowienie Sądu Rejonowego w Złotoryi, który umorzył postępowanie z prywatnego aktu oskarżenia wniesionego przez Piotra Wielguckiego przeciwko Jerzemu Oowsiakowi o czyny z art. 212 i 216 kk. Przewodniczącym składu sędziowskiego był Paweł Pratkowiecki, ten sam sędzia, który skazał blogera na karę grzywny w wysokości 5000 zł, za nazwanie Jerzego O. „królem żebraków i łgarzy”.
    Muszę przyznać, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony do składu sędziowskiego i prawie pewny, że sprawa zostanie ukręcona, jak większość tego typu spraw. Stało się inaczej i w mojej ocenie sprawiedliwie
    – napisał na swoim blogu Matka Kurka.
    Najważniejsze zarzuty, które postawiłem Jerzemu O., sędzia Pratkowicki nie tylko podtrzymał, ale uznał postanowienie Sadu Rejonowego w Złotoryi, odwołujące się do niskiej szkodliwości społecznej czynów Jerzego O., za niedopuszczalne. Sprawa ponownie wraca do Sądu Rejonowego w Złotoryi
  • ~PO-gromca lemingów
    2015-07-19 12:00
    Zapraszam do siebie.Do pasieki.Oczywiscie bez kapelusza :)
    ,,By żyło sie lepiej"

    Największa afera outsourcingu pracowniczego w III RP. Wkrótce może być o tym głośno

    Przedsiębiorcy biją na alarm. Przy dość nikłym, jak na skalę problemu zainteresowaniu, toczy się zakrojona na szeroką skalę, jednocześnie budząca ogromne kontrowersje, operacja prowadzona przez ZUS, urzędy skarbowe oraz prokuraturę. Jej skutkiem jest poważne zagrożenie egzystencji około 500 małych i średnich firm, zatrudniających szacunkowo 25 tys. pracowników.
    Rzecz dotyczy wielkiego oszustwa, jakiego miały dopuścić się cztery firmy kontrolowane przez Zdzisława K. Oferowały one przez lata polskim przedsiębiorcom usługę tzw. outsourcingu pracowniczego.
    ZUS wszczął ostatnio kilkanaście tysięcy postępowań (każde dotyczy jednego pracownika), mających na celu podważenie umów zawartych zgodnie z prawem i w dobrej wierze przez polskich przedsiębiorców z wymienionymi powyżej firmami outsourcingowymi należącymi do Zdzisława K. Na mocy tych umów przedsiębiorcy korzystali z usług outsourcingu pracowniczego, płacąc w ramach comiesięcznych faktur należności z tytułu usługi obejmującej składki ZUS za pracowników, za ich pensje oraz podatki od wynagrodzeń. Jednak wymienione spółki outsourcingowe Zdzisława K. otrzymanych od przedsiębiorców pieniędzy w znacznej mierze nie płaciły ZUS-owi, lecz zagospodarowały w inny, sprzeczny z umowami sposób.
    Obecnie spółki te łącznie winne są Skarbowi Państwa bajońską sumę ponad 80 mln zł. W takiej sytuacji ZUS i Urząd Skarbowy doszły do wniosku, że wypracują sobie prawną ścieżkę pozwalającą sięgnąć po brakujące pieniądze nie tylko do kieszeni oszusta, ale… także i do kieszeni oszukanych przedsiębiorców (sic!) - i tę skandaliczna strategię bezwzględnie realizują, a przecież ci już raz wszystkie należne z tytułu składek i podatków pieniądze zapłacili.
  • ~ZbyszekD
    2015-07-19 12:46
    Ciekawe czy ta wycieczka odbywa się na koszt tej nie młodej lekarki, czy na koszt nas wszystkich podatników??? Owszem firmy dopłacają do wycieczek np. byłem w czerwcu w Szwecji i firma dopłaciła do naszej wycieczki, ale ta firma nie dostaje ani złotówki z budżetu, więc jeżeli ją na to stać to może fundować. Polski budżet nie jest na tyle bogaty żeby fundować wycieczki, więc pytanie jest zasadne!!!
  • ~MEDIA UZALEŻNIONE.
    2015-07-19 12:50
    Czyżby Media Internet należały tylko i wyłącznie do Kopaczki, bo inne partie nie są dopuszczane. Tylko Platforma jest dopuszczana. To by oznaczało że jedynym czynnikiem sterującym w mediach to są Pomatoły.
  • ~jaja tuskowe
    2015-07-19 12:46
    Kopara spłynie w otmęty historii już 25 października !!
    i to nie na tratwie !!!
  • ~wyborca
    2015-07-19 12:36
    popaprańce
  • ~RWPEG...
    2015-07-19 12:56
    kopara z gajowym i ryszawym zajobem na szubinice..
  • ~królewna maglownicy
    2015-07-19 12:38
    O Q co za magiel .
  • ~ochraniarz kopary
    2015-07-19 15:45
    Kopara trwoni nasza kase do bulu tak jak brunek i ktos taki ma rzadzic