• ~elf
    (2015-08-06 22:04)
    Duda to czysta obłuda nadudał ,nadudal ,aż go wydudają i tyle zostanie z tego dudania
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-08-06 21:53)
    Jak Duda z klechami zacznie Polskę "naprawiać" to jest się naprawdę czego bać
    powstanie kolejny odcinek programu "usterka"
  • ~zimny lech
    (2015-08-07 00:08)
    dzisiaj Warszawa zapisała się księdze Guinessa - w kategorii - największy zbiorowy orgazm w miejscu publicznym , obejmujący zarówno "moherowe babcie " po 70-tce, "ryczące czterdziestki" i kilkuletnie dzieci które przeżyły swój pierwszy orgazm wiwatując w 40 stopniowym upale.
  • ~rudynieczerwony
    (2015-08-06 20:59)
    Cały świat informuje o wyborze A.Dudy na prezydenta R.P.Nasze media nic nie mówią że światowe mówią!?
  • ~dziadek
    (2015-08-06 22:02)
    No to śpiewajmy wesoło wszyscy wraz - jak to brzmi w radioMaRyja - "Andrzej Duda prezydentem.."
  • ~KAZ
    (2015-08-06 21:30)
    Nareszcie mamy Prezydenta, Jestem dumny , że jestem Polakiem, Kiedy te POmtolskie kmioty zostaną wydaleni przez lud?
  • ~strażnik gaju
    (2015-08-06 22:17)
    pisanie i kierowanie ustaw do Sejmu nie jest karkołomnym zadaniem, gorzej jeżeli dziennikarze zaczną kłamać o treści tych obietnic, Duda obiecał inicjatywy ustawodawcze a nie obniżenie wieku emerytalnego czy podwyższenie kwoty wolnej, dzisiaj w TVN był już przykład takiej kłamliwej audycji
  • ~janek86
    (2015-08-06 22:52)
    Na poczatek , zycze by Prawowity Prezydent RP nie dal sie zlapac w pulapke jak jego poprzednik - Lech, ktory zostal zamordowany w Rosji przy czynnym wspoludziale putninowskich podnozkow z Polski.
    Trzeba przyznac, ze Pan Andrzej ma cos z prezydentow amerykanskich, jest bodaj pierwszym mankutem w historii Polski, na tym stanowisku.
  • ~Obs..tor
    (2015-08-06 22:02)
    Ta twarz ze zdjęcia to ..."OMEN" Postać z filmu pod tym samym tytułem i z tymi samymi konsekwencjami...!!!
  • ~Senior
    (2015-08-07 05:59)
    Ruskie trolle do putina, on was nakarmi.