• ~kopacz
    2015-08-06 18:34
    Prezydent jest BEZBŁĘDNY, Prezydentowa OBŁED a Prezydenciarka CUDDDDDO.
    I Taka będzie udana IV RP, jak byłą II RP. III RP to POstprlowskie łachy to obciach, wreszcie kmioty z PRLu dostana mocnego kooopaa
  • ~Robnad
    2015-08-06 19:10
    bezcennym jest słyszeć wściekłe wycie badziewia POkemońskiego.

    dlaczego badziewia?
    wytresowane przez ostatnich 10 lat w nienawiści do POLSKI przez "autorytety" PO uszy umazane w komunie, wyje bezrozumnie.
    w końcu czego można sPOdziewac się PO "elytach" PO pegeerowskich.
  • ~costam
    2015-08-06 19:25
    Chcieliście PiSdenta? No to macie !!!
  • ~wesley
    2015-08-06 18:49
    ,,i trzeba bedzie bardzo uwazac,,po-niewaz ""szechter""juz sie nie moze opanowac,,,jakala wyrywa sobie wlosy,jak to wszystko przezyc???a kategorycznie nie dopuszczc blisko ""niesiola""moze miec w kieszeniach zatrute robaki i inne owady przez siebie swoim jadem zatrute,,,
  • ~Wyjechany
    2015-08-06 19:14
    Wstyd i strach, co bedzie jutro? Zaplona stosy? Probosczcz bedzie mial pierszenstwo w nocy poslubnej? Przez tego Pana zostalismy przesunieci w sredniowiecze. Nie wroce tu nigdy!
  • ~glupirobnad
    2015-08-06 20:20
    Nawiezli pisiorow z całej Polski.
  • ~Onkel Adi
    2015-08-06 19:18
    Kopia zapasowa (Backup) Yaroslawa pil -
    a duda marionetka sie odurza kadzidlem i sssie hostie.
    A komu jeszcze ssie to sie dopiero okaze jak szydlo wyjdzie z worka,
    Ministranci ssa za Snickersa a duda za urzad i robi laske ale tylko biskupia.
    Zal dupe sciska.
  • ~Onkel Adi
    2015-08-06 19:25
    Bis pis - piss pis - pis piss.
    duda sie jarkowi podlozyl (nadstawil - adasiu hofman mu powiedzial co i jak)
    Ciekawiej bedzie jak mu sie szydlo rozlozy.
  • ~i tak dookoła
    2015-08-06 19:53
    DUDA DA DUDA DA DUDA i dymisja
  • ~KAZ
    2015-08-06 20:20
    Powiało nadzieją i serce rośnie, że mamy wreszcie Prezydenta. Jeszcze trzeba tych obszczymurków wydalić i wybrać patriotów Polaków, dbających o swój lud.