• ~Profesor
    2015-08-20 08:32
    TVPInfo zmieni nazwę na TVPKopacz.
    Inne stacje też bardzo cierpią jak mają pokazać Prezydenta Dudę, jak już pokażą, to komentarz w najlepszym przypadku jest uszczypliwy (czyt.: złośliwy).
    SBki, POpaprańcy, UW, zboki, kryminaliści, kryminaliści, prymitywy bardzo cierpią jak widzą zwycięstwo Dudy.
  • ~Psa Warte.
    2015-08-20 06:40
    POmatolskie referendum jest tylko psa warte.
  • ~ktoś@@@
    2015-08-20 11:20
    A czy Borys Budka także jest jedynką na swojej liście?
    Dlaczego jednostka podległa Min. Sprawiedliwości nie wystawia z urzędu rachunku na wykonaną usługę?! Przecież to - co najmniej - wykroczenia. Kobiecie, która "nie wbiła na kasę" sprzedaży towaru za 1 zł zrobiliście sprawę z kodeksu karno-skarbowego
    Dwa dni temu, 18 sierpnia 2015 r. dokonałem na stacji przy ul. Kocjana 3 wymiany oleju silnikowego oraz filtrów: oleju i benzyny.
    Wg cennika igbmazowia ta usługa została wyceniona odpowiednio na 20 zł + 10 zł (może niewłaściwie odczytałem zapisy w cenniku i jestem w błędzie).
    Po wykonaniu usługi zapłaciłem 40 zł (tyle ode mnie zażądano, ale ani paragonu ani rachunku mi nie wydano - DLACZEGO?
    Czy nieobecność pracownika - wg mechanika: szefowej - uniemożliwia wystawienie dokumentu? Taki dokument sprzedawca (usługa to również towar) ma obowiązek wystawić po wykonaniu usługi. To w Min. Sprawiedliwości nie znają tych przepisów? Widać pod latarnią najciemniej!
    Dzisiaj, tj. czwartek 20 sierpień 2015 r. byłem na stacji i ponownie nie otrzymałem tego dokumentu. Czy powyższe oznacza, że tej usługi nie zaewidencjonowano (części były moje)?!
    Teraz żądam dostarczenia mi rachunku na mój adres domowy, traktuję ten stan rzeczy jako celowy.
    Włodzimierz Godlewski
  • ~Ślązak
    2015-08-21 20:28
    udowcy już na początku sierpnia informowali o chęci wpisania generała Waldemara Skrzypczaka na pierwszym miejscu listy w stolicy.
    To ten facio, który regularnie okrada BUMAR Łabędy.
    Jako doradca.
  • ~Mocs
    2015-09-11 12:51
    A KORWIN i Kukiz dla dziennika.pl nie istnieją ??
  • ~Jorg
    2015-09-10 22:01
    "Joachim Brudziński pochodzi z Świerklańca, w woj. śląskim. " - co za palant takie cuś napisoł? Na Śląsku takie idioty jak Brudziński si8ę nie rodzą.
  • ~amber gold
    2015-09-22 07:02
    tylko tych z pisu sprawdzam
  • ~mika