• ~Elka
    2015-09-06 22:12
    A Komorowscy? Gdzie głosował pomysłodawca tego mądrego, popieranego przez szacowny Senat referendum, stworzonego w jedną noc na kolanie przy pomocy Heńka Wujca ?
  • ~Robnad
    2015-09-06 22:50
    no właśnie.
    gdzie główny frustrat lekką ręką wyrzucający 100 milionów, i dlaczego morony nie POszły głosować?
    przecież 8 milionów głosowało w II turze na Bredzisława, a więc już PO fakcie ogłoszenia wyższości durnoty nad rozumem.
    czyżby, i tu nasuwa się słowo niezbyt eleganckie, olali POmysła, których przecież bronili na forach jak Massady, czy PO prostu zrewanżowali się olewającemu ich Bronkowi?
    w każdym razie tak czy siak, kolejna żenująca hucpa w wykonaniu tej samej dętej orkiestry POdwórkowej.
    nieprawdaż POłgłówki? he, he, he
  • ~mmm
    2015-09-07 04:55
    Brawo Polacy!
    Prezydentowi Komorowskiemu, jego dworowi, senatorom Wyborcy pokazali gest Kozakiewicza. Pokazali że już nie są ciemnym ludem.
    Pytania referendalne były debilne!
  • ~bicz na pełowską picz
    2015-09-07 06:12
    głupku komoruski oddaj nasze 100 mln zł
  • ~klik
    2015-09-07 05:59
    Prezydencie - dziękuję.Wreszcie wiatr optymizmu wietrzy "kamieni kupę". Powodzenia. ps Czy autor referendum nie pojawił się na głosowaniu?. Odebrał lekką ręką 100 mln narodowi i już. POzamiatane?
  • ~wyborca PO:)
    2015-09-06 22:26
    Kurczę, ale tłumy!!! Ledwo widać tych Dudów!
  • ~sklave
    2015-09-07 06:19
    W tym referendum nie ma zwycięzcy są tylko przegrani. No a przegranymi kolejny raz są zwykli obywatele bo ci u władzy nic nie stracili a jeszcze swój majątek pomnożą.
    Foto na sklave.galeria
  • ~Jacek
    2015-09-07 07:09
    Gdzie Komorowski w Ruski Budzie a gdzie kaszalot nieudacznik niech oda 100 000 000 a Kopacz niech się dorzuci, łączę się w BULU.
  • ~realista
    2015-09-07 08:26
    zamiast isc na referendum,poszedlem na ryby.teraz komorowski powinien wyciagnac z skarpety te 100 melonow,i zwrocic do skarbu panstwa.a tak nawiasem mowiac ryby tez nie braly.
  • ~jula
    2015-09-07 05:17
    Powiedzcie dlaczego fircyka nazywacie politykiem ? ANTYSYSTEMOWY ?