• ~Babcia
    2015-09-10 19:30
    Gdyby wszyscy mułzumanie byli jak Tatarzy mieszkający od pokolkeń w Polsce, to przyjęlinbyśmy ich z otwartym sercem. Niestety ci co chcą przybyć to nie ten kaliber mułzumanów. Będą zagrożeniem nie tylko dla nas ale także dla spokojnych mułzumanów mieszkających tu od lat.
  • ~Wojetk
    2015-09-10 19:02
    Teraz dopiero widzę, że rządy PO i PSL zagrażają nam - Polsce! To nie są żarty prosze Państwa. Oni doprowadzili do tego że Niemcy nam grożą!!
    Należy jak najszybciej ich wywalić "na zbity pysk".
  • ~obywatelka z Warszawy
    2015-09-10 19:24
    Tusk chciał dwóm panom służyć, ale nie da się jednocześnie wchodzić w cztery litery Angeli Merkel i popisywać się, jak wspaniale załatwia się interesy Polski na arenie międzynarodowej. Czytałam gdzieś na forum niemieckim, że upadł mit Tuska. Ja bym to inaczej sformułowała: pies podkulił ogon i do budy uciekł. Drań! Zamiast wypominać Szwabom brak solidarności w wielu momentach historii, zburzenie naszego kraju i wymordowanie narodu, grabież dóbr kultury, a teraz sprawy typu Nordstream bez Polski itp., to ucieka z narad. Kopaczowa próbuje ratować go sama upominając się o zwiększenie kwot uchodźców, ale jest spalona
  • ~Marian
    2015-09-10 19:14
    NIemieckie nieszczenie Europa poraz trzeci.

    Niemiecki psychopatyzm 3.0

    Teraz chca Europe zalac nie wojna tylko muzulomanami. A jak inni nie chca sie podporzadkowac, to im sie grozi. Skad my to znamy? Niemiec znow zwariowal na cale!

    Jak Niemcy chca sie zmuzulmanic, to prosze bardzo, ale od Polski to wara.

    Zgodzenie sie na kwoty to katastrofa dla Polski! Za zadne skarby niezgodzic sie na kwoty!
  • ~senior
    2015-09-10 20:01
    Gdy zaczną się zachowywać tak jak na zachodzie,my natychmiast musimy tak samo zacząć się zachowywać w stosunku do nich.Póki jest nas więcej.Niech wiedzą kto tu rządzi.
  • ~k005
    2015-09-10 19:47
    Chciałbym? Mają szanować nasz kraj, wraże syny a jak nie to za fraki i wypad
  • ~karo
    2015-09-10 19:27
    Partia Zielonych domaga się od kanclerz Angeli Merkel stanowczej reakcji wobec rasistowskiej agresji. Szefowa klubu poselskiego Zielonych w Bundestagu, Katrin Goering-Eckardt, powiedziała wręcz, iż nie może zrozumieć "opieszałości pani kanclerz". -[Skoro prawicowy motłoch] dwie noce pod rząd grozi ludziom, oznacza to, że monopol państwa na władzę jest zagrożony - powiedziała polityk Zielonych.
    Minister sprawiedliwości Heiko Maas (SPD) oświadczył, że wobec ksenofobii i rasizmu niemieckie państwo wykaże "zero tolerancji". Maas dodał, że rozumie, iż tak gwałtowny napływ uchodźców powoduje, że polityka jest konfrontowana z ważnymi pytaniami, ale niesolidarna postawa Niemiec w Europie "byłaby arogancją".

    Skoro prawicowy motłoch] tak sie wyraża Niemiec o swoih motloh znają ih nierobow
  • ~Usa
    2015-09-10 19:38
    Zielone, islamskie ludziki Putina już w Europie!
  • ~emeryt
    2015-09-10 20:24
    muzułmanie Dudę puścili w skarpetkach ( skąd my to znamy )
  • ~Dodaj komentarz
    2015-09-10 21:35
    Jeżeli ktoś ma złudzenia, że nowi przybysze zintegrują się z Polską tak jak to pięknie zrobili nasi Tatarzy to ma nierówno pod sufitem.
    Polscy Tatarzy udowodnili w swojej historii, że autentycznie chcą być częścią Polski i nie bez powodu uzyskali należne im przywileje. Natomiast ta masa, którą nam wciska UE to same problemy. To zupełnie inna rzeczywistość. Po co prezydent w ogóle porównuje te dwa światy? Przecież tu nie ma ŻADNEJ analogii!