• ~Jam
    2015-09-13 22:04
    Oto człowiek, który otwarcie upomina się o interesy swoich obywateli.
    W przeciwieństwie do POprzednika i jeszcze rządzącej agentury nie jest wasalem.
  • ~strzal w 10-ke
    2015-09-13 19:55
    Pieknie ! , az milo popatrzec , jestem dumna z trafnego wyboru p.A.Dudy ,
    nawet sie nie spodziewalam , ze mamy tak madrego p.Prezydenta , napewno sie na Nim nie zawiedziemy - pewnosc na 100 %

    a wy lahudry - dajcie sobie spokoj z hejtowaniem , bo to co bylo do tej pory to
    (...)- (d...pa) i KAMIENI KUPA !!!
    wy rowniez jestescie wspolwinni , za podsycanie i sianie jadu nienawisci
    tak- tak... niestety - nareszcie sie narod obudzil , ale mamy zmarnowanych 8 lat .
  • ~Nareszcie koniec OBCIACHU !!!
    2015-09-13 19:48
    Nareszcie mamy parę prezydencką, która wygląda i zachowuje się jak trzeba !!!
  • ~fiodor
    2015-09-13 20:44
    Wreszcie mamy prezydenta który godnie sprawuje swój urząd.Profesjonalne podejście do tematu.Piękne przemówienie bez kartki a pierwsza dama to pierwsza liga.Dokonaliśmy dobrego wyboru.
  • ~~Re~antypisdzior-julia-bobby x
    2015-09-13 20:43
    Co wam sie tu resortowe zlodzieje nie podoba CO!!!,Ze sie wam to wszystko ukruci.???
  • ~bobby x
    2015-09-13 19:38
    to marionetka w rękach kaczego świra i sekty smoleńskiej
  • ~antypisdzior
    2015-09-13 19:15
    ta para dudków jest żałosna a na dodatek niekompetentna, ale jak widać wystarcająca dla ciemnogrodu pyskopatowego
  • ~jula
    2015-09-13 19:18
    Ta pani w białym habicie to siostra przełożona ?
  • ~WAW
    2015-09-13 20:42
    JEDNO Z NIELICZNYCH ZDJEC, KIEDY DODA NIE KLECZY A STOI... ALE MA ZA TO JABLKO W OTWORZE GEBOWYM - SMAKOWICIE WYGLADA! :))
  • ~podatnik
    2015-09-13 23:04
    Kiedy upublicznienie aneksu do raportu z likwidacji WSI?