• ~Htrs
    2015-09-15 00:00
    Brawa dla PIS Zycze wam 100% poparcia.Bande ,oszystow ,zlodzieji, klamcow Otsunac na zawsze. Bo rzadzili tylko kradnac i straszyc ludzi PISEM.
  • ~~el-a
    2015-09-14 13:10
    coz,zasrance peowskie,musicie pogodzic sie z faktem ze nie dotrzecie do koryta okupowanego dotychczas przez waszych starszych braci w oszustwie i zlodziejstwie. A napewno kazdemu z was juz snily sie po nocach tluste przekrety,zlodziejskie prywatyzacje,ustawianie rodzin i pociotkow i wladza,niczym nie ograniczona wladza...a g...no w zeby nie laska?
  • ~Viwat
    2015-09-15 01:26
    Zrobilo sie z brunkiuem porzadek zrobi sie i ze zlodziejami z po.I nie beda juz wiecej krasc i straszyc PISEM bo to im najlepiej wychodzilo.
  • ~KaZet
    2015-09-14 12:59
    Do wyborów szmat czasu . Był już niejeden techniczno-magiczny premier .Była pani Zyta, był profesor , zdaje się pan Gliński , jest etnografka Szydło . Bóg jeden wie , co się jeszcze
    wydarzy , za jakie sznureczki pociągnie główny "animator " . Wszak w tzw. Pisie król jest tylko jeden i wszechobecne Jarosława szydło .
  • ~Robnad
    2015-09-14 13:15
    Jeśli Bóg chce jakiś naród ukarać...to najpierw wybiera mu rząd

    Po PiSowskim rządzie tylko ZGLISZCZA.
  • ~szczam na PiS
    2015-09-14 12:50
    Zastanówcie się na kogo głosować będziecie w wyborach , bo KK i funkcjonariusze PiS-u chcą stworzyć w Polsce rodzaj katolickiego szariatu. Banda pedofili w czarnych sukienkach praktycznie rządzi , jeżeli myślicie o przyszłości swoich dzieci , to powinniście się im przeciwstawić .Nie ma nic bardziej toksycznego jak religia. Rozpanoszyło się po kraju to czarne ścierwo ,to oni są prawdziwą sektą, oni są gorsi jak komuniści, kradną i zagarniają kasę pod innymi hasłami .Jak te sikające psy znaczą swój teren swoimi krzyżami , pomnikami ,tymi ociekającymi złotem pałacami ,które nazywają kościołami i pakują te swoje zboczone mordy wszystkim pod kołdrę. Katokołtuńska część naszego społeczeństwa to popiera. Spasione wieprze w różowych berecikach z których żaden nigdy nie pracował , nie wychował dzieci mówią nam jak mamy żyć.Cały ten strach jaki rozpętują na temat uchodźców i islamu służy tylko przykryciu katotalibanu jaki wam szykują , kler z pomocą PiSu chce zdobyć władzę absolutną,, jeszcze będziecie się modlić do wraku Tupolewa i portretu św. Chazana.
  • ~PiSmatoł
    2015-09-14 12:51
    A co z ministerstwem Wybuchów Smoleńskich?
  • ~Robnad
    2015-09-14 12:45
    Macierewicz nawet jak obejmie ministerstwo kultury i sztuki to będzie szukał zamachowców, brakuje mi Chazana jako ministra zdrowia, Pawłowicz ministra jako kultury i jakiegoś byłego Ubeka jako ministra sprawiedliwości... aha i panią z bólem zębów od Teletubisi w MSZ tak pięknie reprezentowała nasz kraj :-)
  • ~Robnad
    2015-09-14 12:39
    MASAKRA!!! Po nich tylko zgliszcza pozostaną. Żal Polski!
  • ~mirek
    2015-09-14 12:46
    Brakuje tylko Pietrzaka, straszno się robi mogli by się postarać o wesoło. No i jeszcze zapomniał bym o stanowisku dla Królikowskiego, stanowisko "nadpapieża"