• ~jerzy
    2015-10-07 12:07
    Najgorsi? Oni są gorsi od ciecia w burdelu, nie obrażając ciecia.
  • ~czytamtytuły
    2015-10-07 12:05
    Najgorsi ministrowie w "rządzie" to ci na Wu, czyli wszyscy i tyle w temacie. To Pa! Idę witać uchodźców chlebem, solą i szynką wieprzową.
  • ~Każdego dnia zadłuzaja nas na setki milionów zł.
    2015-10-07 12:14
    Ale mi odkrycie,że ci POlitykierzy to wyjatkowe miernoty.Przcie,tamjedyna motywacją jest nie słuzenie narodowi i ojczyźnie,tylko kariera,krecenie lewych interesów i zwiazana z tym kasa.Dlatego tak zwalczaja PIS,które jest patriotyczne i chce walczyć z patologią,korupcja,nepotyzmem,malwersacją,nieróbstwem,niekompetencją itd.
  • ~Robnad
    2015-10-07 13:06
    przecież to obraza dla tej z ADHD.
    nikt jej nie może dorównać, nawet jakby POzostali się do kupy zebrali.
    ona, to czysta kwintesencja wypadkowej nicości. he, he,he.
  • ~lis
    2015-10-07 13:06
    Według informacji portalu WikiLeaks Ryszard Petru był „nieformalnym doradcą premiera Tuska”. Z kolei internauci wyłapują powiązania ludzi z list Petru z Platformą. Co to nam mówi o antysystemowym nastawieniu Nowoczesnej? W końcu ten system budowała Platforma. – Program Petru jest jedynie odkurzonym i lekko podretuszowanym programem Platformy. Mówiąc inaczej, pojawiła się wersja odnowionej Platformy po to, aby można było coś zaproponować młodym ludziom, którzy 8 lat temu nie byli pełnoletni. Jest to z pewnością wypełnienie luki pokoleniowej. Mamy więc nową wersję, która ma się stać bardziej komunikatywna, przejrzysta i czytelna. Młody człowiek, billboardy, niezły desing. Nie szukałbym argumentów antysystemowych, bo ich nie ma. Nie szukałbym argumentów czystości ideowej, bo nie o to chodzi w tej grze. Więc o co? – Celem jest zagospodarowanie czegoś, co Platforma straciła. To następnie przyda się do powołania czegoś, co dziś określa się mianem „wielkiej koalicji”.
  • ~wiesiek
    2015-10-07 13:34
    Ma rację prezes Jarosław Kaczyński, jak wytyka Donaldowi Tuskowi i innym politykom POWSI-PSL, iż mówili, że Putin jest nadzieją, że się zmienił ...

    JAROSŁAW KACZYŃSKI MA RACJĘ.
    PRZYPOMINAM JAKIE DURNE BYŁY OPINIE, OCENY I STWIERDZENIA BYŁEGO SZEFA POLSKIEGO MSZ I POLSKIEGO RZĄDU !!! TO ONI WPROWADZILI W BŁĄD CAŁY ZACHÓD ; "Putin jako pierwszy przywódca Rosji przyjechał do Katynia i uznał w Gdańsku europejską narrację w temacie II wojny światowej. Putin się zmienił " - mówił S i k o r s k i .

    A to przecież, fałsz i bzdura, gdyż Putin ani się nie zmienił, ani nie uznał nigdy, europejskiej narracji, w temacie II wojny światowej, Putin tylko to udawał, bo chciał skłócić Lecha Kaczyńskiego z Zachodem przedstawiając Go jako rusofoba !!! bo chciał wytrącić Lechowi Kaczyńskiemu Jego atut !!!


    Durni, naiwni, politycy RZĄDZACEJ KOALICJI POWSI - PSL A ZA NIMI POLITYCY zachodni, uwierzyli w "przemianę Putina" !!!


    R a d o s ł a w S i k o r s k i - bywszy Mudżahedin, BYŁ tym razem, naiwny, DURNY i głupi albo udawał przygłupa !!!


    Niektórzy zachodnioeuropejscy przywódcy nadal naiwnie wierzą w przemianę Putina a niektórzy jak Niemcy, Francuzi, Anglicy, S i k o r s k i, Tusk, udają, że wierzą, bo w ten sposób wprowadzają w błąd opinię publiczną i omamiają Ukrańców ...!!!


    A przecież Putin, ma "kręgosłup", zaprogramowany przez sowiecki kgb i ani się nie zmienił ani się nigdy nie zamierza zmienić ani się nie zmieni, TO BARBARZYŃCA WINIEN ŚMIERCI KILKUSET TYSIĘCY CZECZENÓW !!!


    Putin, wycwancykował przywódców zachodnioeuropejskich i wykorzystał aby pomogli mu zagarnąć Krym, zagarnął Krym, okręty ukraińskie, wielkie bazy, wyrzutnie rakietowe, sprzęt wojskowy i uzbrojenie !!! działając tak samo jak Hitler !!! Tak samo jak Hitler, Putin nie ma sumienia, nie ma człowieczeństwa, rozumie tylko siłę, argument siły, wszystko inne odbiera jako głupotę, naiwność i słabość adwersarzy ...!!!

    Durne działania Zachodu, póki co, pomogły ale Putinowi !!! W obliczu tych faktów jasno widać, że nasze bezpieczeństwo jest zagrożone także z powodu głupoty naszego rządu...!!!

    Niestety, bywszy prezydent Lech Wałęsa, nie ma racji. Plan Wałęsy jest naiwny, w obecnej sytuacji absurdalny i nie do zrealizowania a to ze względu na brak woli politycznej przywódców zachodnioeuropejskich, wyżej ceniących partykularne interesy swoich businessmanów, krajów i bilateralne, często niejawne umowy, układy, porozumienia z Putinem, od interesu i dobra wspólnego państw członków UE !!!

    Sprawa Krymu została już przegrana i to nie tylko na życzenie Putina ale i "na życzenie" aktualnego rządu Ukrainy i państw zachodnich a sprawa suwerenności i integralności Ukrainy jest aktualnie w dalszym ciągu przegrywana.

    SMUTNA, ALE OCZYWISTA PRAWDA JEST TAKA, ŻE GDYBY RZĄD UKRAINY NIE SŁUCHAŁ DURNYCH PODPOWIEDZI NIEKTÓRYCH PAŃSTW ZACHODNIOEUROPEJSKICH I NIE ZAKAZAŁ STRZELAĆ DO NAPASTNIKÓW, GDYBY NAKAZAŁ ARMII TWARDO BRONIĆ SWOICH POZYCJI, NIE ODDAWAC BRONI , NIE OPUSZCZAĆ BAZ A BRONIĆ SIĘ ZA WSZELKĄ CENĘ TO KRYM BYŁBY W TEJ CHWILI NADAL W RĘKACH UKRAIŃSKIEGO PAŃSTWA A PUTINOWSCY I PROPUTINOWSCY BANDYCI I TERRORYŚCI , ORAZ PUTINOWSKI SPECNAZ PRZEBRANY W ZIELONYCH ŻOŁNIERZYKÓW MUSIELI BY ODEJŚĆ Z NICZYM ZABRAWSZY SWOICH ZABITYCH.
  • ~konstytucjonalista
    2015-10-07 15:26
    KŁAMSTWEM OSIĄGNĘŁA NAJPIERW FOTEL MARSZAŁKA SEJMU A PÓŹNIEJ PREMIERA.


    DLATEGO, Ewa Kopacz, mistrzyni w okłamywaniu Polaków, nawet z mównicy sejmowej, - nie ma moralnego prawa do wzywania czy wyzywania kogokolwiek, do debaty czy czegokolwiek a nikt nie powinien stawać do debaty czy w ogóle rozmawiać z tak bezczelną, perfidną i chamską kłamczuchą ...

    E. KOPACZ, KTÓRA DOPROWADZIŁA DO "OŻYWIENIA" NOWEGO OKREŚLENIA W JĘZYKU POLSKIM - "DOCHÓWKOWYWANIE", UŻYWA TAKIEJ SAMEJ WOJENNEJ RETORYKI I ARGUMENTÓW, OBIECUJE I INSYNUUJE, TO CO BRONISŁAW KOMOROWSKI I TAK SAMO JAK KOMOROWSKI, WIELOKROTNIE ZOSTAŁA ZA TO, WYGWIZDANA PRZEZ POLAKÓW.

    POLACY UWAŻAJĄ, ŻE Z TAKIMI BEZCZELNYMI KŁAMCAMI JAK KOPACZ EWA, NIE MA CO DEBATOWAĆ CZY ROZMAWIAĆ. TAKICH KŁAMCÓW NIE MA CO SŁUCHAĆ. PRZECIEŻ POLACY NIGDY NIE DADZĄ JEJ WIARY BO KOPACZ JEST NAJWIĘKSZĄ KŁAMCZUCHĄ W RZECZYPOSPOLITEJ; OKŁAMYWAŁA BEZCZELNIE POLAKÓW WIELOKROTNIE, NAWET Z TRYBUNY SEJMOWEJ. PAMIĘTAMY WSZYSCY !!! POLACY NIE ZAPOMNIELI, POLACY PAMIĘTAJĄ, TUSKOWĄ, SŁAWETNĄ, PIERUŃSKĄ, KOPACZKĘ, KTÓRA JAK ŻADNA INNA , DOTYCHCZAS W ŚWIECIE, PODOBNO, ZDALNIE STEROWANA, broniąc za wszelką cenę, 4 liter Donalda Tuska, razem z nim, okłamywała bezczelnie Polaków, w tym rodziny ofiar, katastrofy smoleńskiej, opowiadając nawet przed Sejmem, Rzeczypospolitej Polskiej, zmyślone brednie, z jakim to mozołem polscy patolodzy razem z nią, identyfikowali w Rosji, szczątki ofiar, katastrofy polskiego, rządowego, samolotu Tu-154M Lux (101), jak to jakoby, przekopywała na metr głęboko i jednocześnie superdokładnie przesiewała smoleńskie bagno, w miejscu katastrofy … A przecie wiemy już, jaka to była „dokładność” …; szczątki ofiar „dochówkowywano” później wiele razy, a części samolotu znadują na miejscu katastrofy, znajdują je tam i kradną z miejsca ich składowania, miejscowi mieszkańcy, handlują nimi i można je od nich kupić, do dzisiaj ..!!!

    Dzisiaj to indywiduum, symbol bezczelności, fałszu i zakłamania nagrodzone przez Tuska za okłamywanie Polaków, w tym rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, NADAL BEZCZELNIE OKŁAMUJE POLAKÓW.

    Ewa Kopacz, która sama jest lekarzem, bezczelnie kłamała! Powinna sobie, strzelić w łeb, ze wstydu, z hańby, jaką przyniosła swojej rodzinie i kolegom lekarzom! polskiemu Sejmowi! E. KOPACZ NIE MA MORALNEGO PRAWA DO POUCZANIA CZY OCENIANIA KOGOKOLWIEK ANI DO PEŁNIENIA JAKIEJKOLWIEK FUNKCJI PUBLICZNEJ W POLSCE…!
    EWA KOPACZ UTRACIŁA NIE TYLKO ZAUFANIE MILIONÓW POLAKÓW, WIELU POSŁÓW, POLITYKÓW I ŚRODOWISK A W SZCZEGÓLNOŚCI, RODZIN OFIAR KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, W WYNIKU JEJ KŁAMSTW DOT. TEJ NARODOWEJ TRAGEDII.
    Ewa Kopacz za kłamstwa, za to że broniła bez względu na ewentualne konsekwencje, „4 liter” Donalda Tuska, została jego staraniem, w nagrodę, awansowana na marszałka Sejmu, na drugą osobę w Polsce! a później na premiera rządu RP.
    Oto cytat, z wystąpienia sejmowego, wówczas minister Ewy Kopacz z 29 kwietnia podczas dyskusji nad informacją rządu o śledztwie w sprawie katastrofy smoleńskiej;
    „Z wielką uwagą obserwowałam pracę naszych patomorfologów przez pierwsze godziny. Pierwsze godziny nie były łatwe i to państwo musicie wiedzieć. Przez moment nasi polscy lekarze byli traktowani jako obserwatorzy tego, co się dzieje. To trwało może kilkanaście minut, a potem, kiedy założyli fartuchy i stanęli do pracy razem z lekarzami rosyjskimi, nie musieli do siebie nic mówić”
    Z udawanym, wielkim, przejeciem, i łzami niemal, opowiadała jak to, drobiazgowo, przekopywano ziemię na 1 m głęboko i przesiewano szukając szczątków ofiar. To też kłamstwo! Tak naprawdę to zwłoki ofiar, w niekompletnym stanie, nieumyte, okazywano później członkom rodzin do identyfikacji.Następnie nieumyte, nieubrane, w foliowych workach, wrzucono do trumien, i tak pochowano w Polsce.
    A fakty są takie, że już po pogrzebach, do Polski, przywieziono jeszcze ponad 200 kg, szczątków i osobno pochowano. Ubrania ofiar, w większości spalono, niektórych znalezionych przedmiotów, do dzisiaj, rodzinom nie oddano! Że Pani Minister Kopacz, Boga się nie bała tak zmyślać z mównicy sejmowej? Sama pewnie tego nie wymyśliła, musiała tak mówić na polecenie ówczesnego premiera, DonaldaTuska!
    2010-11-03 w „Kropce nad i” w TVN24, PRZECIEŻ NIKT INNY TYLKO OSOBIŚCIE Ewa Kopacz ogłosiła osobiste dementi, swojego cytowanego wyżej, kłamliwego wystąpienia w Sejmie.,
  • ~konstytucjonalista
    2015-10-07 13:48
    Błędy WSI w sprawie rakiet przeciwlotniczych Roland i rzekomej broni chemicznej.
    Niektóre media ujawniły, że to właśnie Zarząd Wywiadu WSI odpowiadał za skandal międzynarodowy w związku
    z rzekomym odnalezieniem w Iraku objętych embargiem francusko-niemieckich rakiet obrony przeciwlotniczej Roland, wyprodukowanych rzekomo w 2003 roku oraz rzekomej broni chemicznej.
    Później wszystkie doniesienia o nielegalnych znaleziskach zdementowano.

    Według PAP jeden z byłych generałów armii irackiej podał, że rakiety Roland mogły być kupowane, jednak dziennikarze nie podali na to żadnych dowodów.

    Komisja Weryfikacyjna.

    W komisji zasiadały 24 osoby: 12 z nominacji Prezydenta RP i 12 z nominacji Prezesa Rady Ministrów.
    Z nominacji prezydenta Lecha Kaczyńskiego (na mocy postanowienia z 21 lipca 2006 r. nr 113-34-06 o powołaniu członków Komisji Weryfikacyjnej): Roman Kroner, Antoni Macierewicz – przewodniczący, Beata Modrzejewska, Bogusław Nizieński, Marek Opioła, Jacek Przybysz, Marcin Rosołowski, Tadeusz Rutkowski, Tomasz Szatkowski, Krzysztof Szwagrzyk, Mariusz Ziaja
    Z nominacji premiera Jarosława Kaczyńskiego (zarządzenie nr 114 Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 lipca 2006 r.
    o powołaniu członków Komisji Weryfikacyjnej): Piotr Bączek, Martin Bożek, Michał Bichniewicz, Wojciech Frazik, Artur Górecki, Maciej Korkuć, Jarosław Karwowski, Mariusz Marasek, Leszek Pietrzak, Henryk Szulejewski, Adam Taracha, Józef Wierzbowski.
  • ~cdn/ chlop kupil dywan ?nie zegareki nawet
    2015-10-07 13:01
    *** Zloty pociag znalezc to dla nich ;pestka.Ale opowiem o wiekszych jajach,o ktorych nadal ludzie opowiadaja, a przeciez tzn.organy ktore braly w tym udzial tez sa tu i tami teraz. Otoz Pan Dyrektos PGR-u z kierownikiem pojechali do miasta [po wyplate ma sie rozumiec linijko, to tzn. bryczka z podluzna lawka po srodku, bardzo efektowna i lubiana przez bylych wojakow z ranga i lubiana do objazdu pl. Otoz pojechali, wzieli wyplate, do skorzanej ponoc teczki jak zwykle i tak sie nachlali, ze w drodze do Palacu * zgubili ta teczke z pieniedzmi dla PGR-u i kilku Folwarkow/ FILII w okolicznych PGR=owskich wioskach. Ponoc kupa kasy. I wiecie kto za to beknal ??? Otoz zamknieto chlopa , rolnika indywidualnego PANa K., bo przejezdzali przez jego pole, a ze tam bylo najbardziej wyboisto, to na wszelki wypadek sluzby zamknely w czas robot polowych na pare dni w areszcie wlasnie jego, tak na wszelki wypadek wszystko w gospodarstwie przewalono , lacznie z e zdjeciem dachowek i rozebraniem strzechy.A holota dalej jezdzila bryczka. Potem Chlopa jeswzcze raz zamknieto, bo ktos zobaczyl, ze kupil sobie dywan.Ato byl duzy powod, wystarczajacy, a gdyby kupil zegareknp. to byloby po nim.
  • ~konstytucjonalista
    2015-10-07 14:59
    DLATEGO WIELKA POCHWAŁA I UZNANIE NALEŻY SIĘ PREZYDENTOWI ANDRZEJOWI DUDZIE, ŻE POTRAFI I NIE WAHA SIĘ JAK ŻADEN DOTĄD INNY POLSKI PREZYDENT WYARTYKUŁOWAĆ NASZE SŁUSZNE, POLSKIE RACJE I DBAĆ O ŻYWOTNE INTERESY I SZEROKO ROZUMIANE BEZPIECZEŃSTWO POLSKI. NIE MOŻEMY STALE SIEDZIEĆ CICHO GDY CHODZI O NASZE BEZPIECZEŃSTWO. POKLEPYWAĆ NIECH POKLEPUJĄ KONIE. NAM, WYSTARCZY ABY PRZYJACIELE I SOJUSZNICY BYLI WOBEC NAS UCZCIWI I SOLIDARNI TAK JAK MY WOBEC NICH, ABY NAS SZANOWALI TAK JAK MY ICH, BO PRZECIE W UNII EUROPEJSKIEJ ANI W NATO, NIE POWINNO BYĆ RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH.


    DLATEGO TO DOBRZE, że prezydent USA Barack Obama zdecydował, że to polski prezydent Andrzej Duda siedział obok niego na obiedzie wieńczącym sesję ogólną ONZ. Polacy, tak jak i ja, chcieliby wierzyć, że Amerykanie posadzili Polaka obok przywódcy USA, aby pokazać Putinowi, że nie oddadzą naszego kraju Rosji. Nigdy w historii, nasz prezydent nie siedział na obiedzie wieńczącym sesję ONZ, przy stoliku numer 1, z prezydentem USA. To było miejsce dla najbardziej wpływowych polityków świata.

    Był to, wyjątkowy sposób uznania roli Polski i osobiście prezydenta Dudy – Z tego samego powodu Andrzej Duda przemawiał na forum ogólnym ONZ zaraz po Obamie, a przed prezydentem Chin Xi Jinpingiem i Wladimirem Putinem – potwierdził Derek Chollet, do zeszłego roku zastępca szefa Pentagonu, który tłumaczył kulisy protokolarnego wyróżnienia polskiego przywódcy.

    – O tym, kto siedzi przy stoliku numer 1, decyduje sekretarz generalny ONZ, to z jego inicjatywy znalazł się przy nim Władimir Putin. Ale o tym, kto miał zająć miejsce obok prezydenta Obamy, zdecydował Biały Dom. A tę decyzję podejmuje się niesłychanie starannie. Wyróżnienie jest tym większe, że administracja amerykańskiego prezydenta spośród przywódców 150 krajów świata, którzy przyjechali na sesję ONZ do Nowego Jorku, mogła wybrać tylko jednego, albowiem miejsce po lewej stronie Obamy było z urzędu zarezerwowane dla gospodarza spotkania – Ban Ki Moona.

    Dlaczego Amerykanie zdecydowali się na taki gest?
    – Polacy, chcielibyśmy móc wierzyć, że Obama chciał pokazać Putinowi, który siedział kilka metrów dalej, że USA nie opuszczą Polski w obliczu agresywnej polityki Kremla, i Polski, ani sprawy Ukrainy i sankcji wobec Rosji, nie sprzedadzą za współpracę Rosji z Zachodem, w Syrii. To było dla Obamy tym ważniejsze, że sześć lat wcześniej, w ramach „resetu" z Moskwą, (wg Polaków, i nie tyko, nieopatrznie), wycofał się z planów Busha, budowy bazy tarczy antyrakietowej w Polsce, przez co Rosjanie mogli się spodziewać, że pójdzie raz jeszcze na ustępstwa kosztem Warszawy – tłumaczył także, Steven Szabo, dyrektor Akademii Transatlantyckiej i jeden z bardziej wpływowych ekspertów w Waszyngtonie, który jeszcze kilka miesięcy temu był jedną z kilku osób opracowujących doktrynę militarną Ameryki.