• ~podatnik
    2015-10-22 15:08
    Precz z PO, tym złodziejskim układem kłamców i oszustów. Niech dostaną to na co zasłuzyli - kupę kamieni.
  • ~realista
    2015-10-22 15:06
    Rzad juz po prostu obiecał kopalnie za zlotowkę jakiemuś nowemu Kulczykowi, a dla górników ma gruszki na wierzbie i kupę kamieni. Czas ich pochować, trumna jak najbardziej na miejscu.
  • ~Krzysztof
    2015-10-22 15:23
    Cuda, cuda Tusek, narobił bałaganu i zadłużył strasznie Polskę, a ludzie za grosze tyrają przez cały dzień,będą nasze dzieci i wnuki spłacać długi Tuska, za to sam pitnoł do Brukseli i tysiące euro kasuje.
  • ~jaro
    2015-10-22 15:39
    banda nierobow dotowana od czasow gierka pis wam pokarze miejsce w szyku.
  • ~jan
    2015-10-22 14:48
    Co tam zwiąkowcy zostali wezwani przez prezesa Pisu - bo on musi mieć władzę nad narodem
  • ~Piszecie a sami nie wiecie co.
    2015-10-22 16:08
    Jacy to związkowcy? mówili że górnicy walczą o kopalnie.
  • ~igor
    2015-10-22 14:52
    Będą nami rządzić emeryci Kaczyński, Niesiołowski, Zych, Pawłowicz, Maciarewicz może Miller - ludzie oni walczą dla narodu o wcześniejsze emerytury a sami nie idą na emerytury będą nam urządzać życie i wygodnie spać w ławach sejmowych po co ich wybierać po co !!!?
  • ~mim
    2015-10-22 16:29
    Strajkujcie, strajkujcie, z pewnością przyczyni się to do zwiększenia waszych emerytur.
  • ~trojan
    2015-10-22 20:18
    To się nie uda:Górnictwo zabija ekonomia i związki zawodowe.Autokary zwożące protestujących są opłacane z funduszów socjalnych kopalń ,taka jest nędza związków zawodowych-funkcjonariuszy związkowych.
  • ~Donek z Brukselskiej
    2015-10-22 16:28
    Znołech ja kilku slunzaków-fedraków i powiech wam, że nie ma wiekszego fiuciaka nad slunzaka.