• ~czytamtytuły
    2015-11-03 17:55
    "Szkolenie dla nowych posłów. W Sejmie m.in. Gliński, Liroy, Kukiz i Krzywonos." Krzywonos jak rozumiem nowych posłów nauczy jak udać że tramwaj zablokował się po konsultacji z szefostwem i jak utrzymać swoją tuszę jedząc tylko ośmiorniczki?
  • ~rtg
    2015-11-03 18:05
    To jest wlasnie k...restwo pseudodziennikarzy derschpicbubtages czyli po naszemu- dziennika.
    To zestawienie Profesora Glinskiego obok Liroya.
  • ~henry
    2015-11-04 05:13
    Proszę Państwa, jeżeli Krzywonos - ta łamistrajk, została wybrana do Sejmu, to widać jacy debile dłosowali na PO !
  • ~Wiadomosc POrazaca
    2015-11-04 06:07
    Krzywonos, oPOzycjonistka, na "krzywy ryj" zostala POslem, tez na krzywego ryja! POmyslec ze taka kreatura i POkraka POlityczna byla POmPOwana na nastepczynie sp. Pania Walantynowicz! Czyzby ludzie nie wiedzieli, Pani Walentynowicz sadzila o POdlosci tej falszywej oPOzycjonistki Walentynowicz???
  • ~oficer prowadzący
    2015-11-03 21:44
    Der Dziennikowi też przydałoby się szkolenie! By wreszcie przestał zajmować się głupotami i informował swoich czytelników, np. o ważnej wizycie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy w Bukareszcie!
  • ~kz
    2015-11-03 20:53
    Parlamentarzyści / brzmi dumnie / nowi posłowie , utyskują , że mogą mieć problem
    z wciskaniem guzika "za" lub "przeciw " . Zatem głośno pytam k o g o My w y b r a l i ś m y ! . Jestem przerażony !
  • ~Silesian
    2015-11-03 20:42
    Krzywonos? Niezła kariera jak na łamistrajka.
    Choć zważywszy że umoczeni są i biskupi i Bolki i Michniki, to juz w tym parszywym kraju nic nie dziwi
  • ~ponia
    2015-11-04 06:26
    dla tego babsztyla od tramwajki ,co powinna najwyzej kible sejmowe sprzatac i dla tego pseudo muzyka liroya ,co najwyzej by mogl korytarze sejmowe zamiatac powinni zrobic przyspieszony kurs czytania i pisania
  • ~kto to Profesor Glinski ???
    2015-11-03 18:34
    Co zrobił ? Co osiągnał ? Liroy przynajmniej zaśpiewał kilka popularnych piosenek...
  • ~edek60
    2015-11-04 04:39
    Teraz szczerze-mnie to wisi !-nie mój prezydent,nie moja partia-nie mój rząd - została tylko moja biedna Polska.Po dwóch latach zrzuci ten pisowski garb i wróci normalność. !!!