• ~Karol
    2015-11-18 14:42
    Jaki początek przemówienia w dniu dzisiejszym PO w sejmie?
    PO zaczyna od złośliwości i od kłamstw! NIe merytoryczne uwagii!!
    Dobrze że PIS wygrał!
  • ~demokrata
    2015-11-18 14:52
    A ta szczujnia juz szczuje, nie umieją sie pogodzić że przegrali. Nic z tego nie będzie, PIS ma ogromne poparcie i duzy kredyt zaufania. Ja w kazdym razie zmieniam stację jak zaczynają szczuć. jesli chcą bazować na tych 17%, które popiera PO, prosze bardzo, niech sie tak targetują. Sluchalem tego szczucia 8 lat, rzygam tym.
  • ~borubal
    2015-11-18 14:01
    Kłamliwy tytuł.
    To nie było expose Szydło. To było expose naczelnika Kaczyńskiego a przedstawiła go jego marionetka Szydło
  • ~Raptor
    2015-11-18 14:58
    Po tym co PO powiedziło w sejmie ludzie jeszcze bardziej będą pluli na PO.
    Poprzez swoję zlośliwości, kłamliwe uwagi, stare esbeckie metody manipulacji ludzie będą ich obchodzi wkoło. Widać rękę stare WSI, oni dalej są mentalnie w lesie i boją się haków tego środowiska.
  • ~MADAM
    2015-11-18 14:49
    Dziennik zapomniał dodać ze te kilka obietnic to program na pierwszych 100 dni. bardzo mi sie podoba program PIS. Poparłam go w wyborach i popieram dalej - jest spójny, z niczego się nie wycofali, choć nie wiadomo jakie bagno zastaną w ministerstwach, bo rządzą od 2 dni.
  • ~wasyl
    2015-11-18 14:16
    Chcieliśmy demokracji to ją mamy. 20 % ciemnego ludu PiSowskiego zdecydowała że rządzić będzie kaczy świr
  • ~demos
    2015-11-18 14:57
    doskonały plan, trzymam kciuki i popieram PiS całym sercem
  • ~kosiarz
    2015-11-18 14:55
    jak ja mam dość tej krytyki, tych głupawych ataków, tego bredzenia że nic sie nie da, że na nic nie starczy, bla bla bla. Szydło i Kaczor do boju!!!
  • ~Robnad
    2015-11-18 15:03
    wysłuchałem sobie tego szczurka Neumana
    chciał być dowcipny, a wyszło jak zwykle.
    prymitywne zero.
    "premier Kopacz wyraźnie mówiła o osiągnięciach 8 lat haratania w gałę."

    to było najlepsze
  • ~Ken
    2015-11-18 15:35
    Skomlą już POsrańcy, więc zabolało i strach ogarnął. Brawo PiS , bierzcie ich za mordę.