• ~Pełny obraz awantury o TK.
    (2015-12-03 17:41)
    No to przynajmniej wiecie dlaczego Petru ,,własną piersią" broni tego całego trybunału.Banksterzy i własciciele marketów,rękami tych POlitykierów chcą polski.Tak dosłownie.Tusk dostał koryto w UNI ,Kopaczowa odznaczyła własciciela biedronki,Petru każdy zna na usługach mafi.Dodam jeszcze Komorowskiego który odznaczył Grossa medalem zasługi dla POlski !!!!Pełny obraz awantury o TK.
  • ~MOZ
    (2015-12-03 17:12)
    A gdzie jest fortuna zgromadzona przez ulubieńca mediów Petru.?
  • ~Hanover
    (2015-12-03 15:30)
    niemiecko gadzino der dziennik zajmij się oświadczeniami polityków z budestagu i knesetu !
  • ~vp
    (2015-12-03 15:45)
    Qrwa mać taki wielki patriota i ma samochód Audi . Wielbiciele głupoty i beztalencia macie doskonały przykład . PRAWDZIWY POLAK JEŻDZI TYLKO AUDI ,TO PRAWDZIWIE polski samochód Niemcy go sobie zawłaszczyli ,prawda panie Kukiz ?
  • ~BfAE
    (2015-12-03 19:22)
    CWANIACZEK , NOWOCZESNY BANKOWY - LIBERAŁ . PL
  • ~Niewolnik z Polski
    (2015-12-04 13:23)
    Skąd ten czlowiek ma tyle kasy? W walutach miliony. Ja zapierdzielam 30 lat na kierowniczym stanowisku i mam odlożone 60 tyś zł. Nie da się wlegalny sposob nazbierać takiej fortuny w kilka lat. Przecież Rumun to młody szczyl jeszcze.
  • ~marta
    (2015-12-03 17:39)
    Mnie zaciekawiła emerytura posła Macierewicza - 16,6 tys. Ciekawe...
  • ~monter
    (2015-12-04 08:03)
    180 .oooo zl na urzadzenie mieszkania przeznaczyla dohtorka rejonowa!!!!! A ja musze po 40 lataqch pracy na budowie kupowac meble z "wastawki"". To jest ta mala roznica.I co ona zrobila dobrego dla Polski??? Te domy i mosty ktore wybudowalem sluza spoleczenstwu.Do dupy z taka demokracja.
  • ~Jerzy
    (2015-12-03 16:10)
    A gdzie ta winnica, ktora mial ? Zapomnial o niej , przeciez sie tak nia chwalil ? Moze dlatego ,ze jest juz niepijacy :-). Ja bym mu sprawdzil te jego zgloszenia podatkowe :-)
  • ~komuch
    (2015-12-03 22:21)
    jak to niektórzy posłowie wzorem innych solidarnych szeryfów, styropianowych bohaterów i zwykłych kapitalistycznych bandytów uwłaszczyło sie na państwowym majątku i wszyscy sa szanowanymi biznesowymi obywatelami kolejnej RP. reszta narodu, tradycyjnie - zaciska pasa w nadziei na lepsze jutro ! w kapitalizmie już było lepiej !