• ~Ken
    2015-12-24 11:59
    PiS został wybrany w demokratycznych wyborach, więc nie wmawiajcie bydło Polakom, że nie może wprowadzać ustaw. Wy przez 26 lat w imię prawa rozkradliście całą Polskę , zadłużyli na kilka pokoleń i zniszczyli przemysł. Dzisiaj wasza mowa o państwie prawa to hipokryzja, Jeżeli wam się w Polsce nie podoba to wypier,,,ć na zmywak do Irlandii. Tam musieli emigrować za chlebem uczciwi Polacy bo wyprzedaliście i rozkradliście zakłady pracy. Spróbujcie niszczyć PiS to naród wam pokaże gdzie wasze miejsce.
  • ~DAA
    2015-12-24 13:18
    petru TO NOWOCZESNY LIBERALNY - BANKOWY PAJAC . PL
  • ~wesolych!
    2015-12-24 13:16
    Petru z Konopii a Duda superstar !Nie uprawianie dziennikarskiej prostytucji.Duda wygrał prezydenturę i ma największe zaufanie a Petru to iluzją, matrix i nadzieją przegranych !
  • ~miłośnik PO24
    2015-12-24 13:55
    Partia Petru, od początku kadencji złożyła 120 (słownie STO DWADZIEŚCIA) wniosków o przerwę w obradach, PROJEKTÓW USTAW 0
  • ~paź królowej
    2015-12-24 13:32
    Petru to naganiacz giełdowy, skończy tak jak Palikot, Samoobrona przy tej Nowoczesnej Dziczy to był Wersal
  • ~sondownia
    2015-12-24 11:57
    pietru super star -= w obrażaniu kobiet "puknij się w łepetynę babo"! wg sondaży ta novo zajmuje już przedostatnie miejsce!!
  • ~herman
    2015-12-24 14:53
    R Sfetru nie to nie jest superstar to jest pajacostar mediów z gatunku GW i TVN.To tyko dmuchana polityczna lala mająca dać nadzieje lemingom i innym pajac om ze pozombi jeszcze dych do powrotu ser Donka T przy pomocy Angeli
  • ~Gwiazda a Gwiazda.
    2015-12-24 14:58
    To gwiazda która nie chce świecić tylko oślepia. Co mają do powiedzenia Frankowicze że też zostali oślepieni.
  • ~św.NH
    2015-12-24 12:12
    A gdy już wszystko się będzie działo zgodnie z Narodu dobrem i wolą, możecie sobie smętnie podumać nad kierowniczo-wiodącą rolą!
  • ~Ala
    2015-12-24 12:26
    I wszystko to możliwe w himlerpresse