• ~antis
    2015-12-10 21:36
    Z całym szacunkiem dla PiS (bardzo wiele mi się u nich nie podoba, choć doceniam patriotyzm) - te nieustanne obchody miesięcznic są CHORE. To już nie jest masochizm, to dewiacja.
  • ~obserwator
    2015-12-10 21:28
    Proponuję 10-ego dnia każdego miesiąca ustanowić dniem wolnym od pracy. Wtedy większa liczba obywateli weżmie udział w obchodach.
  • ~Aga
    2015-12-10 21:35
    Kiedyś potrzebny będzie duży ołtarz. Relikwia smoleńska wymaga dużo miejsca żeby Maliniak mógł codziennie patrzeć a jarosław polskezbaw codzienne się modlić.
  • ~JAcek
    2015-12-10 21:08
    I jak niemiecka dziwko ??? Nie możesz sobie dać rady???? Dobrze ci tak suko niemiecka.
  • ~siik
    2015-12-10 21:22
    Przecież zostali zabici w Smoleńsku - Zwierzchnik sił zbrojnych i wielu dowódców . cO JEST WTYM ZDROZNEGO ,ŻE WOJSKO UCZESTNICZY W MIESIECZNICY ZABÓJSTWA. sZKODA ,ŻE DOPIERO TERAZ. Polacy napewno są im wdzięczni. Tylko i co nie czują się Polkami mają jskieś pretensje. Należy zawsze czcić bohaterów Ojczyzny.
  • ~mirek
    2015-12-10 21:13
    na tym Krzyzu powinni ukrzyzowac psychopate jaroslawa bo on zmusil brata do ladowania.
  • ~benek
    2015-12-10 21:27
    a moja rodzina na znak protestu wystąpiła z Kościoła ,byliśmy u proboszcza najpierw był ucieszony i miły jak mu powiedziałem, że chcemy złożyć oświadczenie woli o wystąpieniu z KrK mina mu zrzedła zaczął straszyć ,że konsekwencją będzie niemożliwy pochówek katolicki ,ja mu na to że o to chodzi i pokazuję testament gdzie piszę, że mój pochówek ma być jako kremacja i w dodatku świecki .No i zaczęło się; bredził coś bez sensu a ja mu po co mu dusze ,które od 30 lat nie uczestniczą w życiu K wkurzyłem idę na całość PZPR-owcy mieli więcej honoru jak te czarne skoorwysyny !!
  • ~k.l.m.
    2015-12-10 21:08
    No i dobrze. Ci ludzie zginęli za Polskę. Wykonywali swój obowiązek.
  • ~janiczek
    2015-12-10 22:39
    Proponuję Panu Prezesowi aby zlecił swemu Prezydentowi i swojej Pani Premier aby wprowadzili 10 każdego miesiąca dniem wolnym od pracy Większość sejmowa bez problemu przegłosuje TK zakwestionuje a Pan Prezydent i tak po naradzie z Prezesem o północy podpisze.
  • ~mimi
    2015-12-10 21:22
    Pajace !