• ~hey
    2015-12-11 08:10
    Opętany Prezes, Obłąkany Antek, Kapciowy prezesa duda, Wycieraczka prezesa szydło, ziobro Zero, Niewinny Przestępca kamiński zawiązali związek przestępczy, którego celem jest zniszczenie Polski !!!
  • ~ccc
    2015-12-11 08:09
    To nie jest partyjna uroczystość!? Buahahaha! A jaka jak nie partyjna? Sasin puknij się w prawacki łeb!
  • ~gosc
    2015-12-11 08:43
    Smolensko moherowe wariactwo. Macierewicz to psychol jakich mało zniszczy wojsko do reszty
  • ~Hanys antyfaszysta
    2015-12-11 08:20
    Debile, debile i tyle.
  • ~tragedia
    2015-12-11 08:59
    A jaka? A czyja to uroczystość? A dla kogo ta uroczystość? Między innymi dla Łaniewskiej i Zelnika. Nie rozumiem jak można było wodzowi podstawić pod nogi schodki, zamiast trybuny. Nie rozumiem też dlaczego nie było Dudy. To on powinien powiedzieć o tej nowej tablicy. A co z krzyżem? Będzie, czy nie? Kaczyński wygląda jak pajac na tle biało-czerwonych flag, a nie wódz. Coś ta smoleńska sekta schudła ostatnio. Garstka homofobów, fanatyków. Kwiat narodu. Z tragedii smoleńskiej Kaczyński z Macierewiczem zrobili kabaret. Chamstwo wobec tych rodzin, które nie zgadzają się z tymi bezsensownymi miesięcznicami. Antek, Antek, Antek, Jarosław, Jarosław, Jarosław, Wiesław, Wiesław, Wiesław. Kiedy wreszcie Kaczyński palnie się w łeb. Pawłowicz już to zrobiła w Sejmie.
  • ~oczywista oczywistość
    2015-12-11 09:32
    UPOLITYCZNILI zwykłą katastrofę BO PRZYCZYNY SĄ BARDZO NIEWYGODNE. Taka jest prawda.
  • ~Elf
    2015-12-11 08:13
    Sram na taką Polskę;nie będę na nią płacił podatków ;przenoszę siedzibę firmy do Czech;likwiduję konta Amen wielu już tak zrobiło ( w Polsce pozostaje jedynie produkcja )
  • ~Ciekawy
    2015-12-11 08:38
    W dzien katastrofy [zamachu ] Lech wypróżniał się ok godz .5,12 , ciekawy jestem czy będzie to świętowane z asystą wojskową czy bez wojska .?
  • ~christ
    2015-12-11 08:11
    nad wyraz jest oczywista oczywistoscia ze takie te tzw. miesiecznice (kurjuzum na skale swiatowa i poza tez ) to tylko dla propagandy partyjnej PIS- sa organizowane. Oczywiscie ze Pamienc trza uczcic , zginelo wielu wspanialych ludzi nie tylko z PIS-u jak to oni prubuja nam wmuwic i zagarneli to w taki wlasnie sposob niegodny i zdradziecki a pszeciez sam Kaczynski J. mowil w Smolensku w dniu katastrofy " nasi pszyjaciele Rosjanie", to chyba cos znaczy, co ? tylko ze tych slow to On tera unika jak ognia i wymyslili ze ktos mu prochy podrzucil do kanapki i on to zjad i tak gadal.
  • ~slazak
    2015-12-11 08:36
    czego sie czepiacie; partia to narod