• ~Soldat
    2015-12-13 16:40
    Pierwyj sortownik Polszy,skazał szto nado dielat cztoby unicztorzyt Polszu kak sowietskij sajuz. On pierwowo sorta unicztorzitiel. Brawo!
  • ~kz
    2015-12-13 15:55
    Dla ciebie chłopie, czas się chyba zatrzymał . W 1989 r. dzielny naród / bez pańskiej pomocy / spowodował , że dzisiaj może pleść pan banialuki . Czy ktoś , choćby z TV Trwam mógłby zapytać pana K. jak sobie wyobraża blokadę 500 + i wieku emerytalnego przez TK . Myślę , że pan K . odgrzewa wyborcze kotlety dalej szydełkując moherowe berety.
  • ~RG
    2015-12-13 15:19
    Towarzysz Świrosław Polskęzbaw zjednoczył wczoraj Polaków. I to dopiero początek zmian. Polacy wsadzą wreszcie tego psychola do Tworek
  • ~ad64
    2015-12-13 15:45
    Rząd , Premier ,Prezydent ,Sejm , Senat , Wojewodowie z PIS - Kto utrudnia rządzenie chyba sołtys z Wąchocka .
  • ~Waldi
    2015-12-13 14:44
    Ludzie! Wyjdzmy na ulica! W polsce konczy sie demokracja! pisiory i katole robia z polski jeszcze wieksze pośmiewisko. W Niemczech się mowi otwarcie ze polska to ZACOFANA BANANENREPUBLIK !! Jerzy Gorzelik, przewodniczący Ruchu Autonomii Śląska, o polsce i Śląsku: "Dać polsce Śląsk to tak, jak dać małpie zegarek. No i po 80 latach widać, że małpa zegarek zepsuła." A małpy to się trzyma w klatkach albo na łańcuchu! Jaki jest JEDYNY sukces polskiej gospodarki? Wyżebrane Niemieckie pieniądze z EU.. Był Majdan w Kijowie - czas na Śląski Majdan, polskie mohery raus ze Śląska! poloki to ta sama rasa co ruskie! to slurzonce, białe murzyni, polak to makumba dla pana Niemca! Mój Majster tak mówi polki to się nadają ino na P Putzfrauen albo Prostituirte -sprzątaczki albo prostytutki, a poloki ino na Penner - menele i racjo mo! najwienksze szczenscie dla polaczka to zbierac smieci u Niemieckiego Bauera potem kupic stary Niemiecki Volkswagen albo Audi, przyjechać nim Niemieckom Autobahnom i sie chwalic nim u innych polaczkow! Koniec haharskiej okupacji ! Oberschlesien bleibt deutsch!
  • ~rychu
    2015-12-13 15:22
    Jareczkowa sekta swietuje rocznice wypowiedzenia wojny wszystkim Polakom i od kilku tygodni sama zaczela prowdzic wojne z Polska i wszystkimi Polakami (nawet jezeli jeszcze tego nie widza) !!!! Jarek to nie 2015 jest wazny, ale 2016, bo to jest rok w ktorym ty i twoja sekta na zawsze odejdziecie na smietnik historii !!!!!!!!!!!!! wiem ze trzeba wielkiego wysilku i ze najprawdopodobniej bez rozlewu krwi sie nie obejdzie, bo ty i twoje psy lancuchowe stoicje tam gdzie ZOMO i bez walki wladzy nie oddacie !!!!!!!! nie cofnie sie przed rozlewm krwi Jarek grozi mu bardzo powazna kara za dzialania sprawcze !!! Antek ze swoimi kapralami na stolkach generalskich wyda rozkaz strzelania do demonstrantow !!! Mariuszek ze swoimi sluzbami powsadza za kraty bardzo wielu Polakow !!! Zbysio juz teraz od TS sie nie wykreci, a wiec bedzie walczyl o wladze ze wszystkich sil !!!!! Beatki sa dwie i ta z bledem w nazwisku ma TS zapewniony, a wiec i ona zrobi wszystko zeby wladzy nie oddac !!! druga Beatka jeszcze stoi na granicy !!! oni beda mordowac Polakow zeby nie oddac wladzy !!!!!!
  • ~Król_Artur
    2015-12-13 16:35
    Do mających krótką pamięć - kto w czerwcu manipulował ustawę o TK? Przez 8 lat rządów poprzedniej ekipy TK był dobry, a na odchodne podrzucono świnię wybranej w demokratycznych wyborach władzy. Jeśli już oceniacie teraźniejszość, to nie zapominajcie, kto i po co ten bajzel przygotował. Polska istniejąca teoretycznie pragnie wrócić do rzeczywistości i wierzę, że wróci.
  • ~kok
    2015-12-13 17:07
    T Konstytucyjny dawno przestał pełnić rolę do jakiej został powołany--skoro zaczął pisać ustawy dla siebie
  • ~and
    2015-12-13 15:45
    Pogonić te szemrane towarzystwo. Do nie dawna nieprzychylne media opłacane z kasy rządowej rzucały kalumnie na inicjatywy nowej wybranej demokratycznie władzy. Jestem ciekaw jak odnajdą się teraz te "opiniotwórcze" gazetki, gdy przyjdzie im zmierzyć się z rynkiem bez swoistego dofinansowania, kroplówka z rządowymi reklamami wyschła niczym śmierdzące bajorko.
  • ~Proton
    2015-12-13 18:41
    Kaczyńki zamiast spacerować po Warszawie i robić publiczne wykłady, powienien w końcu wziąć się za naprawę tej Polski, a nie tylko gadać! W minionym tygodniu musiałem aż kilka razy spacerować do Urzędu Skarbowego, aby otrzymać jedno głupie zaświadczenie. Dość, że urzędnicy opóźniali do ostatniego dnia ustawowego wypisanie tego zaświadczenia, to jeszcze urząd był czynny tylko do godz. 15.00. Jak ludzie, którzy pracują mają coś załatwić w takim urzędzie, jak jest on zamykany przed końcem ich pracy?! Jak mam budować silną polską gospodarkę, jak zamiast pracować, muszę tyle razy chodzić do jednego urzędu?