• ~Marek
  (2015-12-19 18:02)
  bez KOD nie wiedzielibyśmy że w Polsce jest aż tylu ludzi tak bezmyślnych i tak dających sobą manipulować KOD utworzony jest przez Michnika a to nie wymaga komentarza. To są źli ludzie! Dlaczego KOD nie powstał jak PO w czerwcu złamało konstytucje!!
 • ~Ewa
  (2015-12-19 18:08)
  Te manifestacje pokazują ile ludzi i ich rodzin pasozytuje na nas. To nie są ludzie pracy, czy fachowcy techniczni. To są politycy, samorządowcy, urzędnicy po niby-konkursach, dziennikarze mediów sponsorowanych przez państwo, byli ludzie aparatu przymusu z ogromnymi, niesłusznymi przywilejami, wszelkiej maści wyłudzacze unijnych fuduszy plus ich rodziny = manifestacja. To są pasożyty. Gdyby udało się to cwaniactwo wysiedlić gdzieś i kazać im żyć za swoje, to kraj by odetchnął, głównie ekonomicznie, a oni może zrozumieliby dlaczego Polacy opowiedzieli się za zmianami.
 • ~mmn
  (2015-12-19 18:06)
  Demonstrują do wczoraj "nietykalni". System zapewniał im tłuste wynagrodzenia. Teraz otwiera się przed nimi szansa na sprawdzenie swoich sił na wolnym rynku pracy bądź w największej zdobyczy 3Rp - emigracji.
 • ~cytry
  (2015-12-19 18:03)
  Odpadło koryto forsy POsrańcom i znalezli oszołomów żeby obalic PiSiorów.
 • ~Stanisław
  (2015-12-19 18:05)
  Dlaczego do tej pory nie było konferencji prasowek konstytucjonalistów, którzy stwierdzą przed kamerami kto złamał konstytucje. Wiadomo tylko że PO w czerwcu złamalo konstytucję! Kto za to odpowie?
 • ~oni wami manipulują
  (2015-12-19 18:25)
  Lesław Maleszka, Jarosław Gugała, Daniel Passent, Jerzy Baczyński, Mikołaj Lizut, Agnieszka Kublik, Dorota Wysocka-Schnepf, Tomasz Wróblewski, Adam Michnik, Konrad Piasecki, Monika Olejnik, Jacek Żakowski, Piotr Stasiński, Piotr Pacewicz, Ewa Milewicz, Helena Łuczywo, Piotr Kraśko, Rafał Poniatowski, Paweł Wroński, Dominika Wielowieyska, Janina Paradowska, Piotr Marciniak, Jarosław Kuźniar, Grzegorz Kajdanowicz, Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, Bartosz Węglarczyk, Wojciech Maziarski, Piotr Najsztub, Grzegorz Miecugow, Andrzej Jonas, Tomasz Sianecki , Beata Tadla, Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski, Tomasz Lis, Karolina Korwin-Piotrowska, Adam Szostkiewicz, Anna Jędrzejowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Jakub Sobieniowski, Seweryn Blumsztajn, Wojciech Czuchnowski, Marzena Chełminiak, Marek Starybrat, Marcin Sońta, Tomasz Wołek, Kuba Wątły, Andrzej Golimont, Jerzy Urban, Andrzej Rozenek, Eliza Michalik, Piotr Kuczyński, Kazimierz Sowa, Maciej Knapik, Wojciech Mazowiecki, Marek Czyż, Jakub Wojewódzki, Szymon Majewski, Sławomir Sierakowski, Małgorzata Serafin, Barbara Czajkowska, Justyna Dobrosz-Oracz, Maria Stepan, Cezary Michalski, Roman Kurkiewicz, Karolina Lewicka, Bartosz Kurek, Joanna Górska, Przemysław Białkowski, Ewa Gajewska, Mariusz Abramowicz
 • ~mmm
  (2015-12-19 18:16)
  Poprzednia miała być ostatnia. A co będzie jak przyjdzie mróz? Jak Macierewicz będzie zwlekał ze stanem wyjątkowym, to się niebożęta poprzeziębiają w czasie tych manif.
 • ~kicha mycha
  (2015-12-19 18:25)
  Jak bym w takim przedziale rozmiarów 8000 -20000 budowała dom albo cokolwiek innego to dawno bym straciła prace. Z całego serca życze tego przgłupim dziennikarzom z Dziennika
 • ~RG
  (2015-12-19 18:03)
  czekam na dzień w którym Polacy umieszczą w końcu kaczego świra w Tworkach
 • ~wPiSdu
  (2015-12-19 18:05)
  Jak marionetka może być samodzielna ? To absurd
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.