• ~patriot-a
    (2016-04-22 15:10)
    Sądy powinni się zajmować prawdą konstutucyjną a nie tworzyć nowe twory i jemioły społeczne..//.nowe kancelarie wypasione pensje ITD.i ITP.../// A wy kłócicie i skłocacie obywateli i macie czas na strajki itd.../ totalna paranoja ...// to dla N.S. zajęcie jak dla psa kiełba ....///
  • ~życzliwa
    (2016-03-20 19:12)
    Kukiełkami musi ktoś poruszać i roni to Kaczyński, ludzie przejrzyjcie na oczy. , sami zobaczycie o czym będzie gadal na rocznicy,a pomnik swemu bratu niech postawi kolo swego domu,pomnik dla wszystkich którzy zginęli Tak ale dla P Lecha nie bl nie ma takiej potrzeby,czekam kiedy Kaczyński wpadnie na pomysł żeby ze swojego brata zrobić świętego może juz o tym myślał ale czeka na odpowiedni moment i wszystko musi iść zgodnie z tym co zaplanowal aż strach pomyśleć co jeszcze siedzi w jego chorej glowie
  • ~xxx
    (2015-12-21 21:59)
    W Krakowie było ok 500 sztuk POpierdujących useful idiots!!
  • ~gruby
    (2015-12-21 04:35)
    polskie barany , pocalujcie kaczynskiego i jego partie w odbyt prze papierek , zebyscie swoimi ryjami nie pobrudzili im odbytu
  • ~gosc
    (2015-12-20 14:37)
    Manifestacja....za granica!!!! chyba w Korei POlnocnej,ale jestescie durni!!!!!
  • ~qaz
    (2015-12-20 14:25)
    "Mein Bank " autor Richard von Peru
  • ~oiuytrew111
    (2015-12-20 13:49)
    TARGOWICĘ z KOD opłaca Chazarski przestępca Soros. Pełno tam Ubeków, PZPRowców, Chazarów jak Neuman, Szejfield, Kidawa tylko Szechtera nie widziałem boi się wyjść na ulicę szubrawiec więc tego sprzedawczyka Lisa wysłał za siebie.
  • ~EUropejczyk
    (2015-12-20 11:22)
    Wyglada na to , ze Kukiz mial racje twierdzac ze ten marsz byl finansowany (150 milionow) przez bandziora i oszusta finansowego Sorosa, Zyda uwazanego za zakale swiata finansow Oczywiscie pieniadze, zamiast deszczu mogly spasc z nieba
  • ~itp.
    (2015-12-20 10:59)
    Bronek, ten to był samodzielny, no nie? Łączymy się w BULU z powodu braku samodzielności w myśleniu na marszach KOD. Ludzie zadłużeni po uszy we frankach, leczący się na zespoły pourazowe po pracy w archaicznie twardo zarządzanych korporacjach, idą za swoimi oprawcami, winowajcami zła, i liżą im stopy. Gratuluje wam samodzielności w myśleniu. SNOBAMI jesteście i pożytecznymi idiotami, a nie samodzielnie myślącymi wojownikami o demokrację. Jaką demokrację? Jak poprzednio, gdzie całą władzę zagarnęła PO i PSL????????????????? Jaki udział we władzy czy mediach publicznych miała opozycja za czasów władzy PO-SL ??????????????????????
  • ~posiorek
    (2015-12-20 10:44)
    Naród zamiast słuchać głupot wypowiadanych przez polityków ,,bądź jakiej partii " powinni korzystać częściej z własnego rozumu. Czy politycy w przeszłości jak i teraz dbają o interesy NARODU POLSKIEGO ? przecież oni kierują się tylko własnym interesem ! Naród dostrzegają tylko podczas wyborów. Dlatego, że Polacy nie korzystają z własnej mózgownicy są i będą skłóceni na wieki wieków. Jedyną nadzieją w przyszłości Kraju jest młodzież polska, która potrafi się jednoczyć w przeciwieństwie do zjełczałych umysłów.
  • ~a5
    (2015-12-20 10:37)
    Zwalniani pracownicy wysoko płatnych "służb" posiadają zezwolenia na broń
  • ~😈
    (2015-12-20 10:19)
    Będą mieli co przeżywać w pracy by ponownie błaznować gdy wolne.... Niech walczą o sjestę w dni robocze...
  • ~normalny
    (2015-12-20 10:11)
    twarzami KOD-u są lis,jan tomasz gross cała masa lewackich homoseksualnych lobby które na szczęście wróciło na swoje miejsce
  • ~jam
    (2015-12-20 10:02)
    Na zdjęciach z jednej z demonstracji widać jak dwoje dzieci trzyma karton przedstawiający wycelowaną w kaczkę strzelbę i napis: "wolna Polska bez kaczora". Za nimi stoi jakiś łysy osobnik w czarnej kurtce przypominający kibola i trzyma drugi karton z napisem "Antek, pokaż, jak ścinasz tupolewem brzozę". To właśnie jest Komitet Obrony Demokracji. Hejt, mowa nienawiści i uczenie dzieci od małego do przywracania własnej wersji demokracji za pomocą broni. Niczym dzihadyści, dobrze, że jeszcze broni dzieciom nie dają. Jeszcze.
  • ~jazon
    (2015-12-20 10:01)
    Po obejrzeniu wczorajszej manify "w obronie demokracji" jakoś nie boję się specjalnie - zupełnie nie wyobrażam sobie, żeby ludzie rzucili się bronić tych wypasionych kocurów w zupełnym odlocie od rzeczywistości. To wszystko zostało przećwiczone na Węgrzech, Orban jakos przetrzymał i rządzi nadal. A na Węgrzech komuna była o wiele silniejsza niż w Polsce. Dorzynane świnie kwiczą coraz donośniej. W tej sytuacji nie wolno się cofać. Należy z jeszcze większą determinacją uporządkować polskie sprawy. PiS nie ma odwrotu. Okazanie obecnie słabości nie pohamuje jazgotu kundli z Czerskiej i Wiertniczej, z TVP i Polityki. Sierakowski i Lis nie przestaną lamentować i nawoływać do wyjścia na ulicę. Wykonanie roboty szybko i sprawnie skróci okres ujadania po którym zostanie już tylko cichy skowyt.
  • ~precz z PO, jej odłamem petrowym i lewactwem wszelakim!
    (2015-12-20 09:55)
    Pytanie: czy na tej zadymie wściekłych odtrąconych, odciągniętych od szmalcownych żłobów , znowu podskakiwali ? Nie wiem, bo medialnych ścieków nie oglądam. Na zdjęciach widać tylko hasełka czerskie i łby szukające zemsty , fuj! Zapytajcie ich, gdzie byli w czerwcu, OBŁUDNI Ś.....
  • ~Grzegorz
    (2015-12-20 09:37)
    to już jest jawne podżeganie ludzi i obrażanie najważniejszych osób w Państwie,wolność słowa tez ma swoje granice.opozycja na siłę mąci i szkaluje władze w perfidny sposób-im bardziej tego słucham tym bardziej jestem przekonany że Pis robi dobrze.Brawo Pis i Brawo Panie Prezydencie-Naród 25 lat na was czekał i sie nie zawiódł.
  • ~ja
    (2015-12-20 09:32)
    Proponuję analizę samodzielności Tuska (zależny od Berlina), Komorowskiego (od WSI), Kopacz (od Tuska). Tymczasem Kaczyński, jakkolwiek go oceniać, nie jest od nikogo zależny, dlatego może podejmować decyzje dla dobra Polski, a nie wyższych mocodawców. Więc nawet jeśli premier i prezydent realizują jego zamierzenia, nie jest to tak szkodliwe, jak poprzednie układy zależności.
  • ~Osa
    (2015-12-20 09:23)
    Tomasz Lis z Komitetu Obrony Koryta krzyczy : Jak Żyć !!!! Odpowiadam: na zmywak jak miliony Polaków !!
  • ~obywatel
    (2015-12-20 09:10)
    Pis w swojej bucie nie bierze pod uwagę protesty narodu i bezmyślnie ignoruje manifestantów chyba zrozumią naród jak poleje się krew wtedy dojdą do wniosku że robią zle

Może zainteresować Cię też: