• ~KOMITET OBALANIA DEMOKRACJI
    2015-12-21 10:50
    jak sama nazwa wskazuje chca wywoływac burdy i obalic demokratycznie wybrany rzad w obronie mafii wysysajacej soki z panstwa Poskiego
  • ~Obywatel
    2015-12-21 10:39
    Aktor z reklamy banku zgarniający miliony to doprawdy autorytet przemawiający w imieniu uciśnionych... Buuuhahahahaaha!!!!!!
  • ~RAC
    2015-12-21 10:31
    Pan aktor Kondrat twarz banku ING aktywnie udziela się w marszu przeciwko rządowi który chce nałożyć podatek na banki. Czy bank ING popiera te uliczne akcje? Czy ma w tym interes?
  • ~bono
    2015-12-21 11:23
    Oczywiście schetyna pieprzy, żeby odwrócić kota ogonem. Za KODem stoją: Banki, Markety, i ludzie odsunięci od koryta (PO, PSL, SLD).
  • ~she
    2015-12-21 11:42
    Komitet Obrony Dochodów ( lewych ) niemieckich banków.
  • ~jasnowidz
    2015-12-21 11:17
    KOD to nie jest zaden komitet obrony demokarcji, tylko szykowanie zamachu na obecny rzad PIS. Zgodnie z zasada RAZ ZDOBYTEJ WLADZY NIE ODDAMY, wiec wyszli na ulice. Finansowanie potomkow stalina lenina bieruta przez zydasarosa ma przyniesc rezultat. Afery PO-PSL kosztowaly podatnikow polskich miliardy zl, czego efektem jest emigracja za chlebem i odbieranie ubogim rodzina dzieci, ktore sa umieszczane w rodzinach zastepczych. Rzad PO PSL placil za to 4000zl za kazde dziecko. KOD= kara oszolomskich dezerterow
  • ~olo
    2015-12-21 10:28
    a ten co sie wpier.... w nieswoje ? pllnuj swego korytka,baronku, nikt cie nie popiera, jak i tego PO,dziwnej zbieraniny kretaczy i pojadaczy za friko,za nasze, wlasciwie jestescie skonczeni, sorki, bajkopisarze, tylko Tuskowi udalo sie zarobic duzo, kto go wkrecil do EU ? dlugo tam progi wycieral,nie ?
  • ~Kontemplyta
    2015-12-21 11:18
    Dlaczego KOD jest firmowany przez aktorkę PRL-owską znaną ze szczególnie drętwej gry? Brak angażu do blamażu?
  • ~DZIADEK-62 LATA -STAZ 47 LAT-16 WARUNKI SZKODLIWE
    2015-12-21 11:39
    KOMOROWSKI ODDAJ TO CO PRZYWLASZCZYLES BO TO WSZYSTKO JEST NARODU A NIE TWOJE.JAK CI NIE WSTYD ZE W 2001 ROKU RAZEM ZKOPACZ I NALECZEM GLOSOWALES ZA OBNIZENIEM SWIADCZENIA ZE 160% DO 80% .JAK WAM NIE WSTYD JESZCZE DO TEGO BIEDNY CELINSKI ZE STARO MATKO TO POWIEC JAK GLOSOWALES NATYCH BIEDNYCH POLAKOW.TYLKO SOBIE BRALI MILIONY HAMSTWO NIE ZNA GRANIC.NASZE PIENIODZE TAK WYDAWALI BRAK HONORU.PREZYDENT GAJOWY NA KONIEC TEZ SIE POPISAL WYDAWAL ILE CHCIAL.TAK NIE ROBJO LUDZIE KTORZY KOCHAJO SWOJ NARUD.TO BYLI OSZUSCI I ZLODZIEJE.
  • ~Pan Burmistrz
    2015-12-21 10:27
    Obywatele, świnie i bydło wałęsają się wokół ratusza.