• ~vin
    2016-01-23 15:31
    Biedni, ogłupieni kretyni - w większości stare dziady żal mi was ludzie. Jesteście użytecznymi idiotami, w rączkach tych którzy doili ten kraj przez ostanie 8 lat Co do frekwencji - jeśli ratusz tak podał, to znaczy że w realu była niższa o połowę
  • ~o.
    2016-01-23 15:34
    Demokraci z PZPR UB SB MO ORMO polaczyli sily z FOLGSDOJCZAMI.
  • ~Awa
    2016-01-23 15:30
    To nie obrońcy demokracji tylko Kasta Obrony Darmozjadów !!!
  • ~Szwarc
    2016-01-23 15:31
    Gdzie jest 10000 ? Połowa tej sumy -zgoda. Jak liczą PO z Ratusza to wiadomo
  • ~Oskar
    2016-01-23 15:48
    To jest po prostu żenada kilka tysięcy ogłupionych marionetek non stop blokuje część Warszawy,za rządów Platformy zostali by spałowani ,polani wodą i poczęstowani gazem,właśnie o taką wolność walczą.
  • ~ect...
    2016-01-23 15:32
    Z islamizowana część (na szczęście tylko część) Europy jest w największym rozkładzie w swojej historii i to jest powód dla którego próbuje się szukać tematu zastępczego, jakim są ostatnie wydarzenia w Polsce. Obejrzyjcie państwo na YouTube najnowsze wydanie "Mówię jak jest" p.Maxa Kolonko poświęcone debacie o Polsce w PE. Jest jasno i na temat wyjaśniona cała ta ZASTĘPCZA ZAKŁAMANA MISTYFIKACJA.
  • ~q1q1
    2016-01-23 15:29
    Bezczelne chazarskie ścierwo!
  • ~brawo
    2016-01-23 15:45
    I znowu zalęknione mohery i towarzystwo po podstawówce wyszło na ulicę. Konia jednak nie widziałem.
  • ~Kwiczą świnie z KOD
    2016-01-23 15:59
    Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto krzyk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica
  • ~WAW