• ~zz
    (2016-03-11 20:15)
    PiS to dno, obiecali Wam ochłapy pieniędzy w zamian za powrót czarnej mafii z Rydzolem na czele i "lepszego sortu Polaków" - ich ludzie już rozsiedli się na stołeczkach, od ministrów po kierowników stadnin koni, z Was się śmieją jacy naiwni jesteście (ile afer było ze strony PiS np.SKOKI, grube miliardy złotych ukradzione z Naszych pieniędzy). Skłócili Polaków, powrócił temat smoleńska (następna komisyja za Nasze pieniądze?). Prawda jest taka, że PiS od PO rożni się tylko tym, że politycy są mniej elokwentni (tępaki pokroju Pawłowicz), przykład: zwracają się o opinię do komisji weneckiej, aby potem zarzucić, że komisja nie ma prawa wydawać wyroków. Poza tym ten Smoleńsk, rzygać mi się chce. Czy Waszym zdaniem PiSlam to dobra zmiana. aaaa nie mówiąc o tej zakłamanej telewizji
  • ~MMar
    (2016-01-26 16:06)
    KOD to żenada Zrzucają się na alimenciarza, Puszki poszły w ruch
  • ~czesiek
    (2016-01-24 14:31)
    Ja jestem za demokracją , poproszę o pomoc KOD w sprawach typowych , popularnych a uciążliwych . dotyczą one spraw w urzędach i gminach prostych polegających na dochodzeniu swoich praw w czasach panowania wzorca demokracji PO . wówczas zrozumię ja i pomocna osoba co to jest demokracja . będę bardzo , bardzo zobowiązany i obiecujęsię udział w marszu .
  • ~P,polak
    (2016-01-24 14:23)
    Peowcy i cwane wieśniaki zobaczcie się w lustrze i podziwiajcie się jakie piękne z was członki a ten petroniusz to już prawdziwy cezar i jakie ma zaplecze krakaczy za pieniądze pejsiarzy i bankowej masonerii,
  • ~j.24
    (2016-01-24 13:50)
    "take" Polskę to już wydoiliście, że tylko "kamieni kupa" została. Teraz czas na prawdziwych Polaków bez obcych akcentów, co to z ruiny i powiązań mafijnych podniosą kraj.
  • ~helena
    (2016-01-24 13:00)
    ,,W polityce,, - tam można zobaczyć byłą pierwszą damę p. Komorowską, też manifestowała...więc teraz już nie mam wątpliwości co się dzieje!!!!!!!!!!!!żenada.
  • ~Darek
    (2016-01-24 12:53)
    POmatoly robią siarę w Warszawie, słuchają się tych głuPOli z starej i nowej partii obciachu i wychodzą jad siączyć.
  • ~danka
    (2016-01-24 12:26)
    KASA ,KASA......POnad wszystko .Haslo nawoczesnej i PO-PSL
  • ~Koryto się WALI
    (2016-01-24 11:58)
    Ten Komitet Obrony Dziadostwa miał wyprowadzić tyś ludzi tak mówił ŚMIOSZEK - SCHETYNO z POdczerwieni ale ja tak sie zastanawiam gdzie no POszka tylu KOMUNISTÓW
  • ~pytanko
    (2016-01-24 10:43)
    Nie widze "demokraty" Hadacza....gdzie jest on,gdzie jest on?? Cale te towarzystwo "demokratow" w odwrocej roli (nprz PiS i Kukiz-15 na ulicy) glosno wolalyby o spalowanie ich bo zaklocaja publiczny lad! Jasne te palowanie i gaz wtedy ma znamie "demokracji" bo to ONI tak sadza a przeciez wygrali wybory.I co wy na to rozszyfrowane marionetki i glupole z PO,SLD,Kociarnia itd?
  • ~czytacz
    (2016-01-24 10:24)
    Der Dziennik swoje-KOD to demokracja a wybrany parlament to dyktatura. Celowe zabiegi i dlatego Der Dziennik powinien być skasowany. Subito !!!!!
  • ~obywatel3
    (2016-01-24 10:07)
    dobrze,że się ujawniają.Przecież to jest garstka kretynów zapasionych na oszustwie i krzywdzie narodu.Wiosną powinny ruszyć roboty publiczne,bedą zatrudnieni do łopaty,a przede wszystkim ich szeryf Kijowski.Nareszcie facet zarobi na alimenty.
  • ~niepis
    (2016-01-24 09:56)
    Jeśli chodzi o islam to właśnie PO uległe wobec Merkel wprowadziło by kalifat przyjmując milion emigrantów , czyli jesteście kłamliwi i absurdalni .
  • ~Jorg
    (2016-01-24 09:52)
    KOD =szambo koryta brak.
  • ~Cit
    (2016-01-24 09:41)
    Szwadrony UBekistanu w ostatnim marszu.
  • ~der
    (2016-01-24 09:37)
    UBECKIE dynastie, aferzyści, przegrani politycy pod kierunkiem zakłamanych mediów o komunistycznej proweniencji podnoszą swe wredne łby. Tęsknią za korytem i przywilejami.
  • ~sam
    (2016-01-24 09:33)
    Druga Targowica podnosi swe łby? Trzeba ich powstrzymać!
  • ~Joeg
    (2016-01-24 08:56)
    Debile i nieroby wychodzą teraz na ulice .
  • ~pp
    (2016-01-24 08:44)
    Liczebność policzyła Gronkowiec z ratusza ajej od dawna dwoi się w głowie :)
  • ~Rur
    (2016-01-24 06:44)
    Funkcjonariusze UB i SB z rodzinami walczą o komunistyczną Polszę.

Może zainteresować Cię też: