• ~femin
    2016-03-16 14:00
    Jak rolnicy z zachodniopomorskiego naprawdę protestowali miesiacami za poprzednich rządów - ani tv ani der dziennik ani słowa im nie poświęcił. Za to teraz bicie piany. Zwykła polityczna hucpa, ustawka wściekłych buców. Interesik wyprzedawania ziemi Niemcom sie popsuł? O jejku, kaski nie będzie?
  • ~ect...
    2016-03-16 14:13
    Kijowskiemu jest bardzo nie na rękę pracować oficjalnie i to na cały etat lub więcej pomimo, że tonie w długach alimentacyjnych, ponieważ komornik natychmiast zabierze 60% wszystkich jego dochodów. Kijowski ma gdzieś obowiązki utrzymywania swoich dzieci i woli szarą strefę lub dochody trudne do udowodnienia. Ma czas na organizowanie niezliczonych protestów, ale na pracę już nie!!!
  • ~pol
    2016-03-16 13:56
    Czy Kodoraści w ogóle pracują, czy tylko manifestują ?
  • ~Karol
    2016-03-16 13:57
    Znów kłamstwa ! To jest targowica i tak już pozostanie! Pokażemy wam 10 kwietnia jakie Polska ma poparcie!
  • ~JMK
    2016-03-16 17:31
    Polską ziemię trzeba chronić przed spekulantami i bogatymi z UE .W ustawie nie ma mowy o uniemożliwieniu dziedziczenia. PSL mówi nieprawdę i podjudza rolników .Dobrał sobie do tego wspaniałych sojuszników podpalaczy Polski jak KOD.
  • ~taaaaa
    2016-03-16 16:29
    Manifestacja rolników ..... Chyba lobby spekulantów i oszustów, którzy wykupują ziemię by podbijać jej cenę i sprzedawać z zyskiem. Warto by było przypomnieć głosy prawdziwych rolników, którzy protestowali w ostatnich latach. Dokładnie pamiętamy jak ci prawdziwi rolnicy domagali się zablokowania sprzedaży ziemi spekulantom i wprowadzenia rozwiązań, które sprawią, że ziemia rolna nie będzie w tak szybkim tempie drożeć, bo przy wysokich cenach ziemi polskich prawdziwych rolników a nie tzw. inwestorów (czyt. spekulantów) nie było stać na powiększanie gospodarstw. A teraz nagle z ust polityków PSL, PO i KOD-u słyszymy, że niskie ceny ziemi uderzą w rolnictwo! A przecież jak rolnicy będą mieli dostęp do taniej ziemi, to na jej zakup nie będą musieli zaciągać milionowych kredytów i spadną koszty produkcji rolnej. Rolnicy nie będą musieli się zadłużać po uszy, obniżą się im koszty produkcji, więc więcej zostanie im w kieszeni, a i żywność może być tańsza. Czego chcieć więcej?
  • ~wielkopolanin - rolnik ( prawdziwy)
    2016-03-16 15:37
    to nie byli rolnicy - to byli wyłącznie polityczni krzykacze , polityczni bandyci.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    2016-03-16 13:57
    Bucha,cha,ha .PSL tonący się brzytwy chwyta.,,RAZEM" czy wam działacza nie WSTYD by swą renomę nastawiać z planktonem politycznym?
  • ~007
    2016-03-16 16:39
    Rolnicy w tym czasie pracują kiedy obiboki za srebrniki "manifestują".
  • ~helena
    2016-03-16 14:04
    Było ich tylko 1000 bo tylu kupiło pewnie za pół darmo państwowej ziemi,a teraz chcą ją sprzedać z zyskiem???? mają przecież możliwość oddania z powrotem do Agencji Rolnej tyle tylko że z minimalnym zyskiem...czyli też się ustawa nie podoba i trzeba ją zaskarżyć???