• ~ja
    (2016-04-03 17:07)
    Czy J.Kaczyński wie co to mieć dziecko ? Czy K.Pawłowicz wie co to mieć dziecko ? Czy Księża wiedzą co to mieć dzieci ? To tylko niektóre przykłady a chcą decydować za nas !!! Za KOBIETY .
  • ~Jam
    (2016-04-03 19:52)
    Oto protest przeciwko życiu. Oto protest za legalizacją morderstwa. Oto ludzie, których matki nie pozbawiły życia, bo potrafiły kochać. Oto ludzie wyzuci z uczuć, pozbawieni wszelkich hamulców. ZGROZA!
  • ~emu
    (2016-04-03 18:15)
    "RODZĘ Z MIŁOŚCI"... piszą na sztandarach, a "ZABIJAM: DLA WYGODY? Z NIENAWIŚCI? DLA KARIERY? BO SIĘ ODKOCHAŁAM? BO ZAPOMNIAŁAM PIGUŁKI? BO BYŁAM PIJANA? BO WTEDY MIAŁAM CHCICĘ? BO NIE TAKIEGO DZIECKA CHCIAŁAM? BO TO NIE JEST ODPOWIEDNI MOMENT NA DZIECKO? BO NIE ZNOSZĘ DOWNA?????
  • ~karol
    (2016-04-03 19:04)
    brawo PIS !! garstka lewaków może sobie protestować !!
  • ~kiedyś tylko płód
    (2016-04-03 18:46)
    Ich brzuch ich sprawa, można to tak ująć i postarać się zrozumieć. W przypadku ich brzucha i ich życia można. Dlaczego jednak dokładnie te same osoby zobaczymy za kilka dni na wiechach w obronie cierpiących kur w ciasnych kurnikach należących do innych ludzi, norek przeznaczonych na futra w hodowlach innych ludzi, psów na łańcuchach na posesjach obcych gospodarzy, przejeżdżanych ślimaków nad Rospudą? Czy właściciel psa nie może im odpowiedzieć: mój łańcuch i mój pies, i tylko moja sprawa? Czy cierpienia ślimaka, kury są większe od cierpienia płodu ludzkiego?Czy ktoś kto wzrusza się widokiem kury w ciasnej klatce, a nie reaguje na płacz abortowanego płodu jest aby rzeczywiście nowoczesnym człowiekiem? Czy zwyczajnie pozerem udającym nowoczesność? Płód człowieka bardzo wcześnie odczuwa cierpienie zdecydowanie intensywniej niż dorosła kura czy mięczak z Rospudy. Pomyślcie również tymi kategoriami, dlaczego potem tak łatwo tuszujcie swoje zagubienie uczuciowe ochroną zwierząt? Dlaczego cierpienia zwierząt uważacie za istotniejsze niż cierpienie małego, bardzo małego ale jednak człowieka?
  • ~xxx
    (2016-04-03 17:49)
    Ja bym tam aborcji nie zakazywał. KK robi błąd. Normalny wierzący, mający sumienie, prawie nigdy się na to nie zdecyduje. Porządni ludzie bardzo to przemyślą. Skoro lewactwo chce się zabijać droga wolna - niech to robią. W naturalny sposób wyginą. Prawych ludzi będzie przybywać. Równowaga musi istnieć w przyrodzie.
  • ~Monachijski
    (2016-04-03 17:05)
    Kościół chce wymuszać na obywatelach wiarę przy pomocy świeckich więzień.
  • ~katolicki szariat
    (2016-04-03 19:30)
    Właśnie w tym momencie PiS przegrywa najbliższe wybory
  • ~abc
    (2016-04-03 18:15)
    W tej sprawie powinno odbyc sie referendum - a nie na sile cos ustalac w stylu lewakow. Nalezy skladac pospisy i ustawe da sie obalic bez problemu, bo wiekszosc zyje w XXI wieku!
  • ~Macisław Płatow
    (2016-04-03 17:36)
    Szanowne Adwersarki : jestem gotów Panie poprzeć w całej rozciągliwości w sprawie Aborcji.Ale tylko w tedy ,gdy w Polsce zostanie wprowadzona Kara Śmierci.Czyli Aborcja ,i Kara Śmierci to MORD w imię prawa.