• ~Szyba
    2016-04-10 12:41
    Ja w rocznicę śmierci brata udał bym na jego grób......ale ja nie robię ze śmierci brata politycznego spektaklu .
  • ~T.J
    2016-04-10 13:57
    Biją się w pierś ale już myślą co tu uknuć żeby znowu było glośno. Nie mają odwagi przyznać sie że katastrofę wykorzystują do swojej nikczemnej gry politycznej.Co za błazenada .
  • ~obywatel
    2016-04-10 12:35
    Znowu siew nienawiści i kompleksów oraz pogardy dla tych co zginęli.
  • ~Pod sad winnych
    2016-04-10 12:47
    To robota Donka, Bronka, Radka, Araba I Pieronka.
  • ~kok
    2016-04-10 14:32
    Godne upamiętnienie---pierwszy raz od 6 lat które powinno tak się odbywać tym bardziej że zginęła elita państwa Polskiego-----może bylibyśmy w innym miejscu politycznym i gospodarczym gdyby nie to tragiczne wydarzenie----
  • ~obserwator
    2016-04-10 12:33
    Ściągnąć tego oszusta z DOICLANDU co oddał KATASTROFE SMOLEŃSKĄ PIUTYNOWI jak zestrzelili w EGIPCIE samolot to było pełno SLEDCZYCH- RUSKICH NIEMCÓW i FRANCUZÓW drania POd SĄD
  • ~obserwator
    2016-04-10 12:35
    Ściągnąć tego oszusta z DOICLANDU co oddał KATASTROFIE SMOLEŃSKĄ PIUTYNOWI jak zestrzelili w EGIPCIE samolot to było pełno ŚLEDCZYCH- RUSKICH NIEMCÓW i FRANCUZÓW drania POd SĄD
  • ~per
    2016-04-11 12:41
    Pobożność na pokaz a środku zieja nienawiścią typoweo katolika
  • ~NIEPOKORNI
    2016-04-11 20:51
    WSTYD i HAŃBA! - Pan Andrzej D…, któremu obywatele zlecili pełnienie funkcji prezydenta, wydaje ponad 700 tysięcy na przeloty samolotem z Warszawy do Krakowa, wypłaca ok. 860 tysięcy premii pracownikom swojej kancelarii, rozbija się kolumną samochodów w poszukiwaniu egoistycznych przyjemności i ich bezwstydnym zaspokajaniu, podczas, gdy - według danych PiSu - 800 tysięcy dzieci stale głoduje w naszym kraju... I jak tu nie mówić o nim: MALINIAK!
  • ~Błażej Woliński
    2016-04-12 04:49
    Oni nic nie mają do roboty ? Tylko włóczenie się po Parteitagach ?