• ~xyzz
    (2016-04-15 21:30)
    1000-lecie chrztu Polski było prawdziwym świętem Polaków! Atmosfera polityczna spowodowana przez PIS, zawłaszczenie tego święta przez tę formację (brak zaproszenia na uroczystości poprzednich prezydentów) oraz przez Kościół spowodowało, że świętowano gdzieś obok Polaków...
  • ~Nie będzie PiS z rydzykiem pluł Polakom w twarz!
    (2016-04-15 20:35)
    Na zdjęciu dołączonym do artykułu aż fioletowo od spasionych szpiegów watykańskich których Polacy muszą utrzymywać!
  • ~wiem
    (2016-04-15 20:25)
    zobaczycie ze, parszywe polactwo wyprowadzi polske z unii i odda putinowi na pozarcie. ale najpierw polski kosciol katolicki ustali z putinem dobre kondycje finansowe i dostanie gwarancje nietykalnosci dobr koscielnych!
  • ~Sylwester
    (2016-04-15 22:00)
    Takiego cyrku nie było w Polsce od kiedy prymas biskup Jan Paweł Woronicz koronował cara Mikołaja I Romanowa na ostatniego Króla Polski .Purpuraty mają defiladę jak za Stalina na placu czerwonym.
  • ~zła zmiana
    (2016-04-15 21:43)
    Katolicy Kaczyński i Duda nawet w Kościele okazują sobie pogardę - jacy to katolicy
  • ~Mieszko
    (2016-04-16 01:56)
    na foto więcej purpurowych jarmułek niż zwykłych ludzi
  • ~wonstąd
    (2016-04-16 05:53)
    Kogo to interesuje? Jakieś zgromadzenia, przemówienia, przemarsze? Za pieniądze wyrobników, niewolników. Wydatki ogromne, efekty żadne!
  • ~hahaha
    (2016-04-16 03:11)
    Ciekawe czy była orgia z nieletnimi w ramach obchodów tego święta.
  • ~jorry123
    (2016-04-16 08:13)
    A niemiecka gazeta dla Polaków, czyli Der Dziennik znowu judzi, tym czasem POlacy będą pamiętać niemieckie zbrodnie, chociażbyście nie wiadomo jak głupie lewaczki i feministki zaprzęgli do roboty propagandowej.
  • ~alik właściciel gnoma
    (2016-04-16 09:13)
    A gdzie jest petz ? Tyle nowego towaru a jego nie widać!!