• ~xyzz
    2016-04-15 21:30
    1000-lecie chrztu Polski było prawdziwym świętem Polaków! Atmosfera polityczna spowodowana przez PIS, zawłaszczenie tego święta przez tę formację (brak zaproszenia na uroczystości poprzednich prezydentów) oraz przez Kościół spowodowało, że świętowano gdzieś obok Polaków...
  • ~Nie będzie PiS z rydzykiem pluł Polakom w twarz!
    2016-04-15 20:35
    Na zdjęciu dołączonym do artykułu aż fioletowo od spasionych szpiegów watykańskich których Polacy muszą utrzymywać!
  • ~wiem
    2016-04-15 20:25
    zobaczycie ze, parszywe polactwo wyprowadzi polske z unii i odda putinowi na pozarcie. ale najpierw polski kosciol katolicki ustali z putinem dobre kondycje finansowe i dostanie gwarancje nietykalnosci dobr koscielnych!
  • ~Sylwester
    2016-04-15 22:00
    Takiego cyrku nie było w Polsce od kiedy prymas biskup Jan Paweł Woronicz koronował cara Mikołaja I Romanowa na ostatniego Króla Polski .Purpuraty mają defiladę jak za Stalina na placu czerwonym.
  • ~zła zmiana
    2016-04-15 21:43
    Katolicy Kaczyński i Duda nawet w Kościele okazują sobie pogardę - jacy to katolicy
  • ~Mieszko
    2016-04-16 01:56
    na foto więcej purpurowych jarmułek niż zwykłych ludzi
  • ~wonstąd
    2016-04-16 05:53
    Kogo to interesuje? Jakieś zgromadzenia, przemówienia, przemarsze? Za pieniądze wyrobników, niewolników. Wydatki ogromne, efekty żadne!
  • ~hahaha
    2016-04-16 03:11
    Ciekawe czy była orgia z nieletnimi w ramach obchodów tego święta.
  • ~jorry123
    2016-04-16 08:13
    A niemiecka gazeta dla Polaków, czyli Der Dziennik znowu judzi, tym czasem POlacy będą pamiętać niemieckie zbrodnie, chociażbyście nie wiadomo jak głupie lewaczki i feministki zaprzęgli do roboty propagandowej.
  • ~alik właściciel gnoma
    2016-04-16 09:13
    A gdzie jest petz ? Tyle nowego towaru a jego nie widać!!