• ~pani Pawłowiczówna
    2016-09-23 18:49
    Na sali posiedzeń żreć nie wolno , to i jest nie wielka ale zauważalna poprawa . Ma za to jakieś dziwne , niewyzbywalne nawyki z tym podnoszeniem "łapek ". Czy to tak już zostanie na zawsze ?
  • ~jam niejaki
    2016-09-23 20:55
    Humory dopisują , bo jeszcze 2 lata harcowania i swawoli . Humory dopisują , bo komu by nie dopisywały jak się można na bankiecie , nażreć i napić na koszt podatnika. Nawet konusa już " t o " irytuje !
  • ~podoba mi się Krysia
    2016-09-23 20:03
    Krysia liczy na seksualizcję w pełnym wymiarze !
  • ~ziko
    2016-09-23 20:27
    Na koszt podatnika bydlo ciagnie do koryta....
  • ~ziko
    2016-09-23 20:25
    Piotrowicz ten komuch jeszcze funkcjonuje.....bydlo PRL-owskie
  • ~Christi
    2016-09-23 18:06
    MALPISHON POkazal co potrafi !!! oz tak jest. i jej pszyjaciel ten Lukaszcenka juz zaciera raki i sie cieszy , tak samo jak sie sieszy Prezydent Put. a ta tzw prof. Pawlowiczi , jak jej tak dalej na imie bo juz nie pamientam, to PO prostu Targowiczanka, ona nie rozumic POlskiej racji Stanu, ona chcectak jak i Kaczor "Wielki " pelnej wladzy , absolutnej wladzy tak jak juz mieli we latach 1933 i 1929, i tszymali te wladze we sposob ostateczny az do smierci we mi Doponuz Panie !!!
  • ~Wanda
    2016-09-23 18:17
    za Tuska ciągle szczuliście na Kaczyńskiego,może odpuście sobie ,chyba że chcecie żeby następne wybory też wygrał Kaczyński,czego Sobie i Wam życzę
  • ~ktoś
    2016-09-23 21:10
    A Dzidzia Bąk nadal się wygłupia! Nie można jej było zostawić gdzieś w jakiejś knajpie, żeby się wreszcie nażarła?
  • ~znawca
    2016-09-23 20:21
    marne zdjęcia zrobiliście
  • ~Marek
    2016-09-23 18:04
    Ja żadnego zamieszania w rządzie nie widzę! Już mineły czasy że byla tylko GW i TVN iinne szmatławce!