• ~tak
    2016-10-09 16:33
    wystep idiotow
  • ~.,.,.,.,..
    2016-10-09 16:47
    łooooooooooooooooo matko .I co jeszcze? Totalne ośmieszanie się tych ludzi,
  • ~o ludu
    2016-10-09 16:58
    .Ale obciach sobie zrobili.Nie było i nie ma ustawy rządowej a oni bezmyślnie, bez powodu szybko polecieli poleżeć sobie na chodniku .Dali się wprowadzić w maliny i dali wykorzystać się cwanym politykom i celebrytom, którzy bawią się ludzką głupotą.Trzeba być na prawdę słabym umysłowo , żeby dawać się tak wykorzystać w imię interesu cwaniaków politycznych.
  • ~niestety
    2016-10-09 17:08
    Teraz pewnie nie jeden żałuje , że dał się tak zmanipulować.Kompletna żenada .I co z tego mają oprócz tego , że stali się narzędziami do działań odciętych od koryta polityków ?
  • ~AAA
    2016-10-09 18:30
    Pochlali wczoraj i jeszcze nie wytrzeżwieli ,że tak się rozkładają na chodniku.? Zabrać ich do Izby Wytrzezwień.
  • ~Elzbieta
    2016-10-09 17:00
    O matko i córko !!! Czyżby już niektóry du.....pa rozum przysłoniła ???
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    2016-10-09 16:57
    łone tam odsypiają wczorajszy melanż, jakby protestowali to by leżeli nago żeby pokazać swoje macice
  • ~for
    2016-10-09 16:47
    to raczej SZAL MACICY NA ULICY .
  • ~Longinus
    2016-10-09 17:37
    Ja w kwestii honoru! Żyję już ponad 70 lat, sporo widziałem i czytałem - ale nigdy jakoś nie rzuciło mi się w oczy sformułowanie "kobieta honoru"! Wręcz przeciwnie - rzuciło mi się w oczy, że w ogóle samo takie pojęcie ani w mowie, ani w piśmie, nie zostało przez nikogo użyte!!! Czyżby takie sformułowanie po prostu od zarania rodzaju ludzkiego aż do dzisiaj nie znalazło praktycznego zastosowania z uwagi na brak desygnatu w realu? ----------- Tak tylko pytam z braku innych ciekawych tematów...
  • ~abc de
    2016-10-09 17:58
    Postepowe feministki wystapily ba nago , by dokladniej pokazac miejsc sporu, KODowcy fszystko spiepsza.