• ~Arte
    2016-10-10 14:10
    Czyli Polska oszukana. Tym razem przez PiS. Caracale - nie Polskie. Black Hawk - nie Polskie. Więc po co były zmieniać wogóle? Żeby zrobić pokazówkę, że PiS jest niby lepszy od PO. Jak małe 5-letnie dzieci. Tylko, że dzieci nie wyrządzają takiej szkody krajowi.
  • ~Wasilij
    2016-10-10 14:04
    Ale kto odda łapówki ? Donald w Brukseli, Grzesiek nie brał- chyba, Ewka nie ma z czego, Bronek nie ma nawet mieszkania , przecież Gęsiarką nie spłaci.
  • ~Tadek
    2016-10-10 14:15
    Okazalo sie, ze mamy w Polsce samych "znawcow" I "ekspertow" od sprzetu wojskowego nawet w malych wioskach...
  • ~rednose
    2016-10-10 14:33
    Biorąc pod uwage dotychczasowe wystepy szalonego Antka ( smolensk, wsi misiewicze itd itd )oraz prawdomowność i fachowość brochy ( kampania wyborcza) już nalezy sie bac co ta pisobolszewia nawyrabia w poskich silach zbrojnych!!
  • ~Ukrainiec
    2016-10-10 13:59
    Czyli ,jak zwykle,u jankesów.Dla polskiego durnia wszystko,co jankeskie,to błogosławione.Żenada.
  • ~Wyborca
    2016-10-10 14:19
    Kupił śmigłowce dla Związków Zawodowych nie dla armii. Do końca roku, to znaczy stoją na placu i od ręki je weźmie. Znaczy ktoś z nich zrezygnował bo to relikty z poprzedniego wieku. Ciemny lud to kupi?
  • ~wacuś
    2016-10-10 14:24
    Broszka jak kierownica wszechświata. Podjęła decyzję. Hi, hi, hi.
  • ~Fruzia
    2016-10-10 14:21
    Polska jest małym, słabym i nic nie liczącym się tak gospodarczo jak i militarnie państewkiem na peryferiach Europy. Z tego powodu powinna być państwem neutralnym, żyjącym w zgodzie ze wszyskimi sąsiadami i czerpiącym z tego zyski, dla dobra obywateli....
  • ~Rezerwista
    2016-10-10 14:20
    .. czy to nie sa to jakies podstarzale rupcie , latajace jeszcze nach Wietnamem w latach -60 tych
  • ~gazdor
    2016-10-10 14:22
    Hamerykanskie to nojlepse. Kowboje zarobiom, polaczki z renkami w nocniku.