• ~Gosc
    (2016-12-13 21:06)
    Oj biedni Wy jestescie Polacy. Jedno nieszczescie goni nastepne. I na dodatek obchodzicie WSZYSTKIE te nieszczescia ..... Marszami, pochodniami i modlitwa. Nie mozna tego po prostu ZAPOMNIEC i wrocic do dzisiaj? Kazdy psycholog by to zalecil!!!!!!! Ale Wy sypiecie sol do rany i bardzo dobrze sie z tym czujecie. To naprawde bardzo smutne.
  • ~Boca Raton
    (2016-12-13 19:54)
    Pozwol panie Kaczynski ze zacytuje pana wlasnego brata: " ********* DZIADU!!!"
  • ~c-historyk
    (2016-12-13 20:27)
    Panie Kaczyński a co pan robił 17 grudnia 1981 r na KOMISARIACIE MILICJI OBYWATELSKIEJ w Warszawie? Kablował? A może prokuratorowi nadawał?
  • ~Suweren
    (2016-12-13 22:24)
    Moralny karzel ma czelnosc nas pouczac. Zacznij rozliczanie od swoich starych i ubeckiej rodziny, piotrowicza i innych pisowskich klamcow lustracyjnych. I od siebie - byl dobry powod dlaczego nie byles internowany w stanie wojennym!
  • ~eu
    (2016-12-13 21:49)
    Przyjdzie czas ze was tez rozlicza
  • ~Elżbieta
    (2016-12-13 20:18)
    Panie Kaczyński !!! Bardzo pana cenię jako człowieka i jako bardzo dobrego , i mądrego polityka . Dlatego głęboko wierzę , że zanim PIS zacznie rozliczać winnych stanu wojennego , głęboko i bardzo mądrze się państwo ZASTANOWICIE !!!!
  • ~Babcia
    (2016-12-13 21:39)
    Panie Kaczyńskie, jesteś pan u władzy więc z kim chce pan walczyć i kogo zwyciężać.
  • ~amen
    (2016-12-13 21:41)
    "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3
  • ~wypych
    (2016-12-13 22:12)
    a z kim on chce zwyciężać ? , chyba chodzi o zniewolenie Narodu , bo wybory już wygrał
  • ~gazeta smoleńska codziennie
    (2016-12-13 22:27)
    Mamy chwilową przerwę w kontynuacji Państwa Polskiego zawłaszczonego przez partię kłamstwa, szamaństwa, prymitywizmu i podłości. Namiastka Polski ciągle nie może trwać, musimy wrócić do wielkiej Europy, a nie wlec się w jej ogonie.