• ~ee
    (2017-02-05 20:16)
    Komitet obrony draństwa , złodziei , alimenciarzy i kłamców się uaktywnił !!!!!!!!!!!!!!!!!! Sądownicza koteria powinna być już dawno rozwiązana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~JD
    (2017-02-05 19:07)
    Ci powaleni kodziarze i nowocześni wystpują pod czterema sztandarami. Brakuje jeszcze flagi USA, Izraela, Federacji Rosyjskiej oraz wyprowadzonego w 1990 sztandaru PZPR. Wtedy mamy wszystkie flagi panów, którym ta hołota służyła i dalej służy
  • ~Dura lex sed lex
    (2017-02-05 18:31)
    Jak sędzia Sądu Najwyższego może wzywać innych sędziów do niepodporządkowania się legalnie wybranej władzy. To anarchia i za coś takiego powinna polecieć ze stanowiska
  • ~vh
    (2017-02-05 18:13)
    Sedziowie, czy mozecie mi przypomniec kiedy odbyly sie ostatnie powszechne i olwne wybory na sedziow - nie pamietam a jak rozumiem to lwasnie powszechne i wolne wybpory sa w panstwie demokratycznym podstawa nazywania wladzy demokratyczna. Pamietam powszechne i wolne wybory na prezydenta i do parlamantu ale pamiec plata mi figle i nie moge sobie przypomniec powszechnych i wolnych wyborow do trzeciej wladzy.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-02-05 19:27)
    Coraz bardziej jestem za reaktywowaniem Kary Śmierci za ZDRADĘ ,i BUNT przeciw Legalnej Władzy. A co do min.Ziobro,On ma świadomość że DEKOMUNIZACJA to ciężki obowiązek ,i nie cofnie się o milimetr.
  • ~polityk
    (2017-02-05 18:41)
    Tu nawet sędziowie nie chcieli wyjść na te protesty bo w duchu zdają sobie sprawę ,ze reforma jest konieczna. Na tych protestach widać przede wszystkim starych zniewieściałych dawnych SB i paru młodszych walczących w ten sposób o poklask i być może załapanie się w przyszłości na publiczną kasę. Nic więcej sobą nie reprezentują.
  • ~janusz
    (2017-02-05 21:24)
    Tylu kretynów na raz to śmiechu warte KOD =SB i UB .
  • ~ha ha ha
    (2017-02-05 19:02)
    kodoraści zbierajcie dalej i to szybcutko kasiorkę dla swojego guru kucyka ...hej
  • ~xxx
    (2017-02-05 21:05)
    Ilu KODorastów POpierdywało???Kilku kilkunastu???Idą idą KODoraści i UBole wszelkiej masci i ZOMOLE i ORMOle to robactwo wyszło w POle Idą też mieszkańcy Słupska co Biedroniowi dają d.pska!!
  • ~Anita
    (2017-02-05 19:30)
    Teraz będą sądy ludowe, sądy sterowane politycznie. Sędziowie będą zastraszani, wyroki będą na zamówienie. Widocznie Polakom to jest potrzebne i to odpowiada. Polakom nie jest potrzebna demokracja tylko autorytaryzm. Chyba tego oczekują.