• ~Matka Kaczyńska,Starachowicka - Zawsze Dziewica
    (2017-02-10 20:45)
    Ha ha... łamanie procedur,przepisów,brawura... wiadome że w końcu komuś stanie się krzywda! Niech się brocha cieszy że żyje! A "zamach" w smoleńsku po tym co odpier dala PiS już można między bajki włożyć...
  • ~moni
    (2017-02-10 21:06)
    Kolejna kara boża za słuchanie poleceń antychrysta?
  • ~ ect ...
    (2017-02-10 21:10)
    Opozycja już wszystkiego się chwyta. Nie mogą w żaden sposób wygrać z PiS, to nasyłają KODorastów samobójców.
  • ~Halinka
    (2017-02-10 20:45)
    Rozbija Wszystkie te limuzyny to tylko kwestia czasu.Nikt pieniedzy nie liczy bo to mienie panstwowe.Brawura, nie przestrzeganie przepisow,szpanerstwo ,blazenada niestety towarzyszy tej wladzy od poczatku I mamy tego skutki.Pora stuknac sie w te kacze lby bo za chwile dojdzie do tragedii.Tym ludziom sie wydaje ze im wszystko wolno.Zenada
  • ~telewic
    (2017-02-10 21:32)
    Problem polega na tym, że za te limuzyny to MY, PODATNICY płacimy i może tak, jak za abonament RTV powinniśmy przestać płacić podatki i niech te ........ sami sobie za własne pieniądze kupują. Stać ich na to, zarabiają krocie, jak wszy żywiące się naszą krwią. Teraz Pan Bóg pogroził pięścią broszce, jak się nie poprawi, Smoleńsk może być zefirkiem.
  • ~gege
    (2017-02-10 21:26)
    Teraz widać jakie chamstwo jest wśród POlaków. Nie uszanują nic i niczego. I tak nie dostaniecie się do władzy. Naród widzi i jest mądry i wie kto jest kto
  • ~Wyborca niePiSu
    (2017-02-10 20:51)
    Wynik zatrudniania w BORze znajomków i rodzin. Fachowcy odeszli.
  • ~rejtan
    (2017-02-10 21:07)
    To juz powoli wstyd, co te pissaki sie tak do grobu spiesza? To polska profesionalnosc...
  • ~KAROL
    (2017-02-10 22:57)
    PROFESJONALNY KIEROWCA RZĄDOWEJ KOLUMNY TO POWINIEN Z IMPETEM PRZYGRZAĆ W TO MEANDRUJĄCE AUTKO I ZEPCHNĄĆ JE Z DROGI A NIE UCIEKAĆ NA DRZEWO!!! a WSZYSTKIM HEJTEROM NIE PO CHRZEŚCIJAŃSKU ŻYCZĘ,ŻEBY GO KIEDYŚ SPOTKALI NA SWOJEJ DRODZE...
  • ~wam
    (2017-02-11 01:00)
    Niech mi ktoś pokaże taki kraj na świecie gdzie w ciągu niespełna siedmiu lat, dwóch prezydentów, premier, ministrowie i ważni posłowie uczestniczą w tylu wypadkach drogowych i katastrofach lotniczych. I jakoś wszyscy z jednej opcji politycznej. Uprzejmie więc proszę nie p i e r d o l i ć o przypadkach.