• ~noc dlugich nozy
    (2017-03-26 17:00)
    Peterkus orangutus ,Jandus bankrutus,Rosa von propagandus.
  • ~odp.
    (2017-03-26 11:08)
    Co jest poza Bosforem i Dardanelami to jest poza Europą więc niby z czego chcecie wylecieć? Wśród polskich liderów nigdy nie byliście. Za polskich liderów nikt z Polaków was nie uważał. Jeśli nadal będziecie zaostrzać swoją antypolską politykę, to z Parlamentu Polski wylecicie. Co do wiecu. Na wielu imieninach w tym dniu było więcej gości.... Nie pitolcie więc o woli suwerena. O kondycji knesetu sobie radźcie.
  • ~naiwni
    (2017-03-26 11:04)
    Marsz dla Europy, Kocham Cie Europo...tylko ze Europa Was nie kocha.
  • ~KAŚKA
    (2017-03-26 10:10)
    JAK SIĘ SŁUCHA TYCH ZAPRZAŃCÓW Z PEŁOWSKIEGO GANGU , POCZESNEJ CZY GUMOFILCÓW Z PEEZELU - ZBIERA SIĘ NA WYMIOTY . SKĄD TO TAŁATAJSTWO SIĘ WZIĘŁO ?
  • ~x
    (2017-03-26 09:31)
    Debilu kto dopuścił cię do sejmu Wexler , nie rób smrodu w Polsce wnuczku Adolfa .
  • ~Inspicjent
    (2017-03-26 05:08)
    Najemna komediantka Janda PO staremu recytuje cudze wykute na blachę teksty!!! ------------------- Czy ona chociaż raz w życiu powiedziała coś od siebie i własnymi słowami??? ---------- Ja wątpię!!!
  • ~To Petru powinien odczytać przez megafon:
    (2017-03-26 05:04)
    Prezes PiS ubolewa (...) nad faktem, że Niemcy już podjęły decyzję o istnieniu Europy dwóch prędkości i że sprawa ta jest praktycznie przesądzona. ============= I powinien następnie zacytować słowa prezesa: "– Tym razem to wygląda poważnie. Niemcy widocznie uznały, że muszą pójść dalej, muszą umiędzynarodowić długi, czyli wziąć na siebie kolejne ciężary. Bez tego może upaść cała Unia, a na pewno upadnie strefa euro. Co z kolei byłoby dla Niemiec czymś niedobrym, bo oni na euro bardzo korzystają. Lepiej więc zapłacić, niż ryzykować, że wszystko się zawali. Zwłaszcza że wiele się już stało. A Brexit to przecież zasługa kanclerz Angeli Merkel – ..." --- I tu - wziąwszy głęboki oddech - Petru powinien dojść do absurdalnej konkluzji, że Prezes nie tylko nie martwi się losem Unii - ale wręcz wzywa do jej natychmiastowego rozwiązania - oczywiście pod naciskiem Merkel!
  • ~Wojciech
    (2017-03-26 04:27)
    Parada idiotow na wzor demonstracji z PRL towarzyszy internacjonalistow.Wrzaski ze PIS chce wyjsc z Unii co jest klamstwem wyprodukowanym przez Gazete WyborczaPajacowa parade bankrutow politycznych
  • ~stare babska do różańca
    (2017-03-25 23:29)
    starość nie radość,majtki posikane. A kto im pampersy zmieniał?najmłodsza 75 lat.
  • ~duduś
    (2017-03-25 22:19)
    Wylecimy na Madere Rychu??? Ale czy wyślemy kartkę do żony???Hmmm
  • ~niePOwetowana strata
    (2017-03-25 22:12)
    A Cienias Premier Schetyna też za POLXITEM, czy tylko w cieniu pisze EXPOZE ?
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2017-03-25 22:10)
    No to się Prezydent Jewropy zdenerwuje, cóś cienkie to POdparcie ! Bronisław nie przyszedł, pewnie bigosuje, Olek pewnie wczoraj zalał robaka, Lechu nie miał za co przyjechać, bo Mnietek kasę przepuścił ! Ale Ajatollah to mógł osobiście POdeprzeć !
  • ~ciekawy
    (2017-03-25 22:02)
    A Kija i Mazguły nie widziałem ? Czyżby POjechali na wczasy ?
  • ~taka prawda
    (2017-03-25 22:01)
    Myślących inaczej zawsze było wielu, jak dobrze płacą to V- kolumna i folksdojcze chętnie przyjdą, nie wiedzą po co ale przyjdą .
  • ~sake
    (2017-03-25 21:54)
    A gdzież ukochana pana Petru,bo jakoś na zdjęciu uczepiły go się Janda,paskudna Thun z płaska pospolitą gębą i Pihowicz z drugiej strony.
  • ~Stacho Podkarpacie
    (2017-03-25 21:40)
    W tym czasie wyborcy PiS jedli kaszankie i puszczali bąki.
  • ~wwwrr
    (2017-03-25 21:36)
    Sami starzy znajomi. Zmieniliby już w końcu "obsadę" tych "spontanicznych" manifestacji, bo już na wymioty się zbiera na widok tych idiotów i idiotek. Można by ich pomylić z piechotą morską rzucaną tu i ówdzie, a są to tylko bezpaństwowcy wyzuci z tożsamości narodowej, ludzie bez ojczyzny - "element", który zawsze będzie trzymać z silniejszymi przeciw społeczeństwu, kosztem którego się wykształcił i dorobił i między tymi ludżmi żył i jadł chleb.
  • ~bravo1
    (2017-03-25 21:26)
    Szczekać trolle pisowskie, szczekać i kąsać, to umiecie najlepiej...
  • ~er
    (2017-03-25 20:40)
    Gdzie te tłumy? tylko w Wyborczej
  • ~Współczulnik
    (2017-03-25 20:32)
    Znów protestują przed czymś, co się nie wydarzyło. Biedni ci ludzie. Współczuję im.

Może zainteresować Cię też: