• ~podatnik
    (2017-06-21 14:14)
    Tak miało być po wyborach w PRLu bis za sprawą Piły i Siekiery(PiS): większa jawność życia publicznego, upublicznienie listy opiniujących OFE, ujawnienie aneksu do raportu o likwidacji WSI, likwidacja szkół udających wyższe, wyrównanie szans społecznych, uspołecznienie majątków pochodzących z niewyjaśnionych źródeł ,etc a jest Bizancjum w stylu Nicolae Ceaușescu?
  • ~pytam
    (2017-06-21 14:58)
    Może spadnie z Kaczyńskim i Ziobro na pokładzie ? Daj Bóg.
  • ~Alien
    (2017-06-21 13:42)
    Już niedługo mały książe i mądry Antoś odlecą na Księżyc
  • ~mała retrospekcja
    (2017-06-21 13:12)
    Znacie kretynów? - znacie. To popatrzcie jeszcze raz co III RP zrobiła z niby ludzkich mózgów ; ~badania WATu,~jerzys,~dziwne,~paranoja smoleńska.Na wyprzódki starają się udowodnić komu bardziej przysługuje tytuł kretyna wszech czasów. Ale to przecież nie wszyscy.Za chwilę zrobi się gęsto od odmóżdżonego motłochu - ba raniego,lewackiego stada.Głosowanie i wyniki konkursu na największego kretyna pod koniec dnia.
  • ~badania WATu
    (2017-06-21 12:53)
    lewa koncowka skrzydla niepotrzebna bylby tanszy samolot
  • ~galazka
    (2017-06-21 13:46)
    Takie aviony to trzeba było kupic 25 lat temu , obyloby sie bez tragedii. Jedno pocieszające ze dzięki glupolom mamy religię smoleńską, powstała nowa gałąź nauki jako smoleńska miesiącznica i badania , dociekania nad zamachem , powstaną nowe doktoraty i habilitacje smoleńskie. A wynik jak wynik to już mało kogo to interesuje bo go niebędzie. Komisja weźmie kasę podatnika i się rozjedzie zadowolona bo wysiedziała fury dolarów , a po cichu powiedzą jacy durni ci Polacy , po co wsiadali do samolotu.
  • ~mkk
    (2017-06-22 09:05)
    Wspaniały kraj!!! Minister Obrony "wita na lotnisku" przylot samolociku, ktory byle amerykański biznesmen trzyma w garażu. Jak kiedyś w PRLu w PGRach organizowano "powitanie traktora"... PiS Alleluja i do tyłu.
  • ~przekret wzgledem osi
    (2017-06-21 13:36)
    to Jak-40 przerobiony w garazu na nowszy za nieduze pieniadze a reszta kasy zawineli
  • ~Antonio
    (2017-06-21 13:43)
    Pan Kazimierz zasiądzie za sterami?
  • ~TTT
    (2017-06-21 15:24)
    jak za sterami posadzą "asów" to tez długo nie polata