• ~Garni
    (2017-07-18 15:01)
    Nie rozmawiać z zaKODowanymi!!! Oni są bezczelni jak tylko można. Większość w ich środowisku bierze po 5 tyś albo więcej emerytury. To jest środowisko które mordowało naszych żołnierzy i oni mają czelność podnosić glos??
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-07-18 15:05)
    Ja bym ich pałował i wodą lał
  • ~Waldekowski
    (2017-07-18 14:37)
    Bardzo dobrze! Jak będzie za mało policji to my przyjedziemy z Katowic, Gliwic,Krakowa, Szczecina, Gdańska i pogonimy ta czerwoną h o ł o t ę!!!
  • ~student
    (2017-07-18 15:44)
    Polacy. Nie możemy pozwolić by ogromna większość Narodu była poniewierana przez grupę zadymiarzy , sbeków mieniących się obywatelami RP i wszelkim wywrotowcom usiłującym dokonać zamachu stanu. Powinniśmy gremialnie poprzeć obecną dobrą zmianę i demokratycznie obrany rząd.
  • ~edt
    (2017-07-18 15:41)
    Ubole już idą.Kicha im się pali
  • ~dtee
    (2017-07-18 15:48)
    Widzę policjantów, barierki i jednego Ubola z kartką
  • ~jakie to przykre...
    (2017-07-18 16:19)
    Odjazd koryta...
  • ~blokowany na okrągło
    (2017-07-18 17:15)
    Tomczyk wylęknionym głosem ogłosił z trybuny sejmowej iż pod sejm ciągną ogromne zastępy policji z ciężkim sprzętem,polewaczkami,niemal z czołgami i wyrzutniami rakiet. I pytał -po co to? przecież pod sejmem nikogo nie ma,chcecie na nas wywrzeć presję ?...Mówił to wtedy kiedy pod sejmem już buszowały bandy wywrotowców,meneli,motłochu z KOD,UBywateli PRLu, SBeków z zagrożeniem obcięcia emerytur, i ich rodzin.Byłych i przyszłych pensjonariuszy zakładów karnych.Ale to przecież nie wszystko.Bo plany są znacznie,znacznie większe.Zaplanowano blokadę oraz próby zajęcia sejmu przez motłoch broniący swoich skorumpowanych,zdeprawowanych sędziów którzy do tej pory zapewniają im bezkarność.A temu wszystkiemu przewodniczą:aferzyści z PO i PSL,aferzyści z b.UW a dziś Nowoczesna,sędziowie o brudnym sumieniu i takich też rękach. A hasłem przewodnim tej czerni jest zawołanie - BROŃMY SUWERENA. Zaś Prof.prawa. Prezes SN ogłosiła w sejmie;suwerenem jest Konstytucja. Wcześniej jej kolega inny prof. orzekł ;suwerenem są przepisy i zasady na straży których stoją sędziowie -czyli sędziowie są SUWERENEM. Teraz Mieszkowski oburza się ;dlaczego pod sejmem jest policja?...jak my będziemy teraz łamać prawo i blokować sejm? To jest niekonstytucyjne. My mamy prawo robić burdel-konstytucja nam na to zezwala.A już szczytem kretyństwa są wystąpienia totalnego pomyleńca Nitrasa którego szkoda recenzować .No i wcześniejszy absolutny fenomen -Borys zwany Budką,nieślubny potomek Tow.Wiesława i jego żywe odzwierciedlenie. Tego nie da się opisać,to trzeba było zobaczyć.Totalne by dło.....A cenzor oczywiście już blokuje -od godz 15.20.Albowiem "prawda" dziennikowa jest obowiązująca i nie musi być zgodna z rzeczywistością - o czym przekonujemy się kilkadziesiąt razy dziennie.
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-18 16:12)
    Esteci z tymi różami..ci UBywatele. W tym sezonie proponujemy zgromadzonemu na mieście zbrojnemu ramieniu ludu...odessarki odkorytowe.
  • ~Coco
    (2017-07-18 15:33)
    Rozgrzał się w odpowiedziach elektorat PiS. Potem twierdzić będą, że walczyli... ha, ha... o demokrację! Ślepi, głusi i bez smaku!