• ~Jabis
    (2017-07-23 04:36)
    Co boli pistrolli? Głupota ich boli. Boleją, że ludzie w żadnym trybie poszli pospacerować pod chałupami żula z ŻULiborza. O!
  • ~Genio
    (2017-07-23 09:05)
    Proste pytanie: kto poza Orbanem i wami pisowcy akceptuje na swiecie pomysly Ziobry? Czyzby caly swiat sie mylil? Aha moze jeszce episkopat ale nie wiadomo bo sa chyba na wakacjach i nie slychac co im pasuje.
  • ~skutki
    (2017-07-22 23:54)
    sądy w rękach Ziobry = już nikt nie wygra sprawy wytoczonej policjantowi, na przykład o pobicie sądy w rękach Ziobry = kierowca seicento siedziałby od pół roku sądy w rękach Ziobry = nie wygrasz żadnej sprawy przeciw SKOKowi, PZU ani PKO BP sądy w rękach Ziobry = już nigdy żaden pisowiec nie stanie przed sądem za łamanie prawa
  • ~mak
    (2017-07-22 21:42)
    W związku z tym, iż wyborca pis to zwykle ciemny burak, który nie potrafi obsługiwać komputera, nie ma pojęcia o internecie - płacimy za posty szkalujące opozycję ludziom bez czci i charakteru, gotowym sprzedać własną matkę!!!
  • ~tak jest
    (2017-07-22 21:29)
    A czemu ci ZADYMIARZE nie pójdą pod willę Gronkiewicz !!! Jasna sprawa , przecież to jedna z nich !!! Nagrabiła sobie , również i im pozwoliła , no to po co pójdą !!! Swój swojego zawsze będzie bronił no i omijał z daleka , bo może oberwać w r...y....j lub po kieszeni ........
  • ~Dzinia
    (2017-07-23 08:11)
    PiS ,mam nadzieje,zostanie zdelegalizowany. To nie jest żadna dobra zmiana, to jest zmiana podła. Przysiegaja na Konstytucję,a ja łamią. Uważają się za elitę,a jaką to elita. Jakie np.wykształcenie ma Kuchcinski,Suski,czy Bonkowski? Ublizaja ludziom,nazywając ich ubekami i komunistami. Czy Ci młodzi ludzie to UBecy? Brawo młodzi!
  • ~Jula
    (2017-07-23 05:09)
    Nie robcie przykrosci Jarkowi , niech odejdzie w spokoju w przekonaniu ,że był geniuszem.Niech tak mysli przez cala wieczność, my wiemy swoje.Mialam sen Jaroslaw w nim odszedl w chwale i sławie jak jeden Andrzej z Zieleniewa.
  • ~alicja
    (2017-07-22 21:41)
    ciekawi mnie co rodzina kanali musiala zrobic aby dostac dom od komunistow moja rodzina za walke dla ojczyzny byla zamykana nawet ta ktora wracala z obozow
  • ~mak
    (2017-07-23 09:21)
    Tępoto pisowa twoje dni policzone!!!!
  • ~kici kici
    (2017-07-23 04:00)
    No dobrze, pokrzyczeliście sobie, potrolowaliście, w tvp pomanipulowaliście, a teraz pora pogodzić się z tym, że ten kraj na PiS-bolszewizm nie pójdzie, nawet przy błogosławieństwie Rydzyka. Te protesty będą narastać do czasu rozliczenia zdrajców ojczyzny, Trybunał Stanu dla łamiących Konstytucję.