• ~Macisław Płatow
    (2017-07-27 19:47)
    Ludzie znów Goebbels Dziennik judzi. Nie zadowoleni ,to Ci co stracili.Bo jeszcze się taki nie urodził ,co każdemu dogodził. Np: zbiornik w Goczałkowicach ,zalany Kościół ,cmentarze ,pola. Ile to było szumu.A dziś. Przyjechać ,obejrzeć,odpocząć można.
  • ~nick
    (2017-07-27 16:47)
    Ja nie wiedzialem ze w polsce pelowski wojt decyduje gdzie maja byc budowane elektownie ....nic tylko pogratulowac brawury..!!!!!!
  • ~Ob RP
    (2017-07-27 16:26)
    Prosto wziete z bolszewickij Polski.Otwierano inwestycje,ktore po wyjezdzie oficjeli byly dalej realizowane.PaniSzydlo wyrosla w cieniu kopalni Brzeszcze wiec zna z autopsji picowanie wladzy meldunkami o zakonczeniu inwestycji i dochodzenie do założonych parametrow produkcji. Gornictwo w tym celowalo.Pamietam poczatki Swinnej Poręby baba chce spic smietanke PiStacjowa.Beatko wstydź sie i nie zapomnij na spowiedzi w Toruniu poprosić o odpuszczenie grzechu oklamywania i konformizmu.
  • ~wojtek
    (2017-07-27 16:57)
    Podobno kiedyś z gospodarską wizytą u chłopa był towarzysz Gierek Edward. Oglądał te dorodne krowy w stodole, kiwał głową, chwalił, kamery kręciły i takie tam. I pojechał. A tu po wyjeździe kłopot. Chłop nie chce oddać krów, które mu przed wizytą przywieźli. Mówi że to jego, co może potwierdzić towarzysz Gierek i TV. I podobno dla spokojności zostawili mu te krowy. I co? Wróciło! Towarzyszka Beata znów jak dawniej przecina wstążeczkę i jest fajnie. Brakuje tylko spustu surówki z Wielkiego Pieca.
  • ~To dziadostwo jest
    (2017-07-27 20:32)
    Bo to jest bylejaka zmiana ,to tylko propaganda i kłamstwo !
  • ~tylko pytam
    (2017-07-27 21:39)
    A co pani kłamiąca z broszką z otwarciem w 2015r ? A co z dokończeniem tej inwestycji pani kłamiąca w broszce ? A co z rozgrzeszeniem od syna księdza pani z broszką ?
  • ~kotletos
    (2017-07-27 23:05)
    PO zatrzymalo te miliony ton betonu na kilka lat i moze nie jest w pelni zakonczony jednak jest to pierwsze techniczne napelnienie i rzad jest zdeterminowany dokonczyc ta wazna inwestycje
  • ~mały
    (2017-07-27 19:47)
    szydło otwórz wreszcie tą zaporę choćby i po raz 634
  • ~Rychu
    (2017-07-27 20:18)
    Wystarczy oddać sie iluzji, by odczuć realne konsekwencje. Teraz najwyższa pora otworzyć zamek w Malborku
  • ~olgakuras8609130
    (2017-07-27 17:35)
    5442stanislaw. Podobno kiedyś z gospodarską wizytą u chłopa był towarzysz Gierek Edward. Oglądał te dorodne krowy w stodole, kiwał głową, chwalił, kamery kręciły i takie tam. I pojechał. A tu po wyjeździe kłopot. Chłop nie chce oddać krów, które mu przed wizytą przywieźli. Mówi że to jego, co może potwierdzić towarzysz Gierek i TV. I podobno dla spokojności zostawili mu te krowy. I co? Wróciło!