Poszukiwania bez rezultatu. Obiekt na wodzie, to nie szczątki boeinga

| Aktualizacja:
X

Druga doba poszukiwań zaginionego boeinga linii Malaysia Airlines z 239 osobami na pokładzie. Ze względu na zmierzch zakończyły się poszukiwania z powietrza. Na razie jedyny ślad do plama oleju, którego próbki już są badane. Unoszący się na wodzie obiekt, o którym wcześniej informowano - to nie szczątki samolotu.

W akcji poszukiwawczej uczestniczy już 8 państw. Dołączyły śmigłowce lub statki z Australii, Tajlandii i Indonezji. W sumie teren przeczesywany jest przez 34 śmigłowce i samoloty oraz 40 statków.

Szef malezyjskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego Azharuddin Abdul Rahman podkreśla, że obecnie najważniejsze jest odnalezienie maszyny. Jak mówił, służby nie otrzymują żadnego sygnału z zaginionej maszyny. Dodał, że znalezienie samolotu to teraz największy priorytet. Bez tego nie będziemy wiedzieć co się stało - powiedział na konferencji w Kuala Lumpur.

Dziś ujawniono też, że tuż przed zniknięciem z radarów samolot mógł rozpocząć manewr zawracania. Na pokładzie zaginionego samolotu były co najmniej 2 osoby posługujące się skradzionymi wcześniej paszportami, należącymi do obywateli Włoch i Austrii. Podejrzenia budzi tożsamość jeszcze dwóch innych pasażerów.

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~4krzych1
   2014-03-09 14:24
   według Google Earth wyspa Tho Chu należy do Kambodży, ale dla polskojęzycznej niemieckiej gazety to "pryszcz"...

   no a laska-******* należy oczywiście jak najszybciej tam wysłać... może wrzucą go do kotła i zachwycą się wyrafinowanym smakiem fachowca...
  • ~re krzych
   2014-03-09 14:46
   aty polsko jezyczny rzymski katol słuchasz obcokrajowca szamana to sie nazywa debilizm po kościelnemu
  • ~kuku
   2014-03-09 14:20
   najlepszy od zagadek pozaziemskich jest kler oni wszy stko wyjaśnia w prostacki sposób to buk lub bóg lub inna zjawa
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.