Szaleństwo nie zależy ani od koloru skóry ani od religii - cytuje wypowiedz komentatora internetowe wydanie The National.

Media podkreślają także, że wśród kondolencji które płyną do Francji z całego świata jest także reakcja irańskiego prezydenta. Hassan Rouhani przyłączył się do przywódców zachodnich państw którzy potępili atak. Wydał oświadczenie, w którym tragedię nazywa przestępstwem godzącym w ludzkość. Także szef dyplomacji Arabii Saudyjskiej oświadczył, że haniebne ataki w Paryżu to naruszenie
wszelkich norm religijnych, etycznych, moralnych. 

Internetowe wydania gazet cytują oświadczenie prezydenta Emiratów Arabskich Sheikh Khalifa bin Zayed Al Nahyna który potępił ataki.

Prezydent pisze w nim o solidarności z Francją i wsparciu natychmiastowej walki z terroryzmem - informuje Emirates 24 News.

Dzienniki telewizyjne w ogromnej większości poświęcone są zdarzeniom w Paryżu. W programach publicystycznych nadal mówi się także o tragicznych zdarzeniach w Bejrucie. Dwa dni temu zginęły tam 43 osoby. Do zamachu przyznało się Państwo Islamskie.