Unijni komisarze spotkają się z George'em Sorosem. Chodzi o sytuację na Węgrzech

| Aktualizacja:

Szef KE Jean-Claude Juncker oraz kilku unijnych komisarzy spotkają się w przyszłym tygodniu z amerykańskim finansistą i filantropem George'em Sorosem w ramach konsultacji dotyczących węgierskich przepisów, które uderzają w założony przez niego uniwersytet.

wróć do artykułu
  • ~Robert
    (2017-04-23 07:15)
    A piszą, że to Rosja ingeruje w wewnętrzene sprawy innych krajów.
  • ~Robert
    (2017-04-23 07:13)
    Filantrop! He,he...
  • ~Xyz23
    (2017-04-22 23:46)
    Wasze lamy zalewają wpisy sfory trollow Szefernakera. Szefernaker spuszcza ich z łańcucha na pewne wybrane artykuły i o określonej godzinie. GW jakos dala sobie z tym rade i wreszcie można tam spokojnie dyskutować.
  • ~wikus
    (2017-04-22 15:33)
    A pomyśleć, ze Orban skorzystał w 1989 ze stypendium Sorosa. Spędził dzięki temu pół roku na Oxfordzie...
  • ~???
    (2017-04-22 15:20)
    Czy ktoś słyszał aby jewropejscy komisarze spotkali się z jakimś Węgrem w sprawie sytuacji w I s r a e l u ???????????????????
  • ~Wisła
    (2017-04-22 11:15)
    co tam panie Smolar taka cisza?
  • ~czujny
    (2017-04-22 10:19)
    Trzeba chronić Węgry (i Polskę) przed tym starym podstępnym syjonistą.
  • ~nauczyciel
    (2017-04-22 08:53)
    Trzeba zamykac wszelkie lewackie teatry i uniwersytety = niestety oni stosuja takie same metody jak bolszewicy - obrazajac kazda swietosc, kazda wartosc - WIELKIE NIE dla Gronkiewicz Waltz i Scheuring Wielgus , WIELKIE NIE dla Sorosa. Obudzmy sie, wszyscy ludzie dobrej woli - nie dajmy dalej demoralizowac nasza mlodziez!
  • ~Sokular
    (2017-04-22 08:51)
    rozmówcy godni siebie.............................................................................................
  • ~Mark Twain
    (2017-04-22 08:35)
    Okazuje sie, ze polityke swiatowa prowadzi obrzydliwie bogaty starzec. Rzady sa cacy a za inne pozarzadowe pieniadze mozna wywolywac a to rozne "kolorowe" (przynajmniej nie brzmi krwawo) rewolucje, a to rozne pory roku w roznych regionach swiata np. Arabska Wiosna, a to Majdany czy tez inne ciezsze "bagaze". Wszystko w imie kolejnego pomnazania pieniedzy bez wzgledu na ofiary.
  • ~przelew
    (2017-04-22 02:25)
    Ze mna tez sie chcieli spotkac a franek podprowadzil pare butelek w lidlu i poszlismy w krzaki to oblac
  • ~Wanda co nie chciała Węgra
    (2017-04-22 01:30)
    Tego trutnia światowej finansjery już dawno powinni wsadzić. Eksportuje po całym świecie swoje lewackie filozofie finansując różne takie pseudo fundacje i uniwersytety. W Polsce mamy Fundację Batorego, która też już pokazała o co chodzi w tej zabawie w pseudo rozwój.
  • ~kanada
    (2017-04-22 00:31)
    to jest skandal komisarze w imieniu Wegier dyskutuja ze starym zlodziejem gieldowym spekulantem i hohsztaplerem ustalaja co Wegrzy maja robic z tym wysr.. go.. im na leb przez sorosa na ich terytorium
  • ~Soro$
    (2017-04-21 23:40)
    na dywanik ich sobie wezwałem. Płacę im to i wymagam. Mnichnicka, KODorastów, nowoczerskich i skrytyniatego też mam a oku
  • ~kisiek
    (2017-04-21 21:56)
    filantrop za pieniądze
  • ~arti
    (2017-04-21 17:18)
    ja chyba snie , to te kilka qurew chce wziac w niewole cala erope
  • ~Ed
    (2017-04-21 16:46)
    Pan Soros to przeszlosc,Juncker tez.Wszyscy o tym dobrze wiedza.
  • ~jan
    (2017-04-21 16:21)
    Soros to gwałciciel rozumu,prawdy i tradycji.
  • ~heil henkel
    (2017-04-21 16:02)
    Stara zardzewiala meda.
  • ~Alex
    (2017-04-21 15:59)
    G.Soros to prawdziwy król Europy - Donek to tylko zwyczajny cieć...

Może zainteresować Cię też: