Ambasador USA o wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej: Nie widzimy nic więcej, co moglibyśmy zrobić

| Aktualizacja:

Stany Zjednoczone zrobiły wszystko, co mogły, aby udzielić pomocy ws. wyjaśniania katastrofy smoleńskiej i przekazać te - dość ograniczone - informacje, którymi dysponowaliśmy; nie widzimy nic więcej, co moglibyśmy zrobić - mówi PAP ambasador USA w Polsce Paul W. Jones.

wróć do artykułu
  • ~Antoni Czekolada
    (2017-04-24 10:32)
    Religia Smoleńska to PiS-u klęska!
  • ~rycho
    (2017-04-24 09:47)
    powiedziane rzeczowo i koniec z co było do wyjaśnienia powiedziano a ciągnięcie sprawy to tylko dla ciemnego luda paliwo do jego jasełek na krakowskim przedmieściu
  • ~Kurier z Hollywood
    (2017-04-23 20:24)
    Universal Avionics w obecności NTSB, MAK oraz inż. Piotra Lipca zgrał zawartość on-board computer. NTSB odmówiło współpracy z podkomisją Berczyńskiego na polecenie Departamentu Stanu w maju 2016. Może teraz coś się zmieni. Ambassador mijał się z prawdą. Jest więc prawdomówny, jak Kopacz, czy Tusk (niemiecki polityk, polskiego pochodzenia).
  • ~opinia publiczna
    (2017-04-23 16:11)
    Panie ambasadorze,- to ze pan powiedział prawde PISuary i PISsdzilce nigdy panu nie wybacza, czyli tak długo jak przy korycie jest dojna zmiana, ma pan mówiac kolokwialie...przechlapane !
  • ~czy pan ambasador juz jest opluty...
    (2017-04-23 16:06)
    Dalej, dalej P I S-uary i P I S-dzielce, czyli wszyscy d ..... p o l i z y i wierni w wiarze kaczyzmu...pluc...pluc...i jeszcze raz pluc No i oczywiscie fałszowac lejki...tak tysiacami..., a wszytstko to dla chwały k u r d u p l a i PISlandu...
  • ~dam
    (2017-04-22 17:30)
    Gdzie jest rozmowa telefoniczna pomiędzy Kaczyńskimi przed wypadkiem którą mieli mieć nasi słynni JANKESI
  • ~dam
    (2017-04-22 17:23)
    Macierewicz masz przecież tylu znakomitych ekspertów co w SZOPKACH mają laboratoria badawcze i te ekspertyzy mają iść do kosza?????? Nie poddawaj się na Twoim miejscu utworzyłbym nową komisję śledczą która by od nowa robiła dochodzenie....Jeszcze możesz tych dwóch Kaczyńskich przebadać i porównać czy nie odbiegają inteligencją oraz stanem zdrowia od ""ŻULA POLSKIEGO "" Jak odbiegają to już będzie nowy trop Smoleński...........
  • ~Toro
    (2017-04-22 17:20)
    Ambasador powiedział "dajecie za mało". Boję się, co mu waszczykowski obieca następnym razem.
  • ~Docent
    (2017-04-22 16:01)
    Z Lecha był taki "profesor" jak z Pawłowicz.Takie tytuły daje uczelnia tylko na swoje potrzeby. Prawdziwy profesor to profesor belwederski.
  • ~wynalazek dla ludu smolenskiego
    (2017-04-22 14:43)
    oni nic nam nie dadza bo to mogloby nas przerazic
  • ~traktorek
    (2017-04-22 14:40)
    Czyli nie mają tego mitycznego nagrania rozmowy telefonicznej, o której tak plotkowały różne media, w której ponoć Jarosław Kaczyński kazał bratu lądować za wszelką cenę?
  • ~Dociekluwy
    (2017-04-22 13:41)
    A co się stało z zapisem rozmowy braci Kaczyńskich w ostatniej fazie lotu?
  • ~bolo
    (2017-04-22 13:07)
    Przecież mogą kogoś zrobić inżynierem i przysłać by dalej prowadził budowy makiet i testy wybuchów (dobrze płacą a jak już kiedyś powiedział słynny prezydent, że na biedocie i głupocie najlepiej robi się interesy) .
  • ~gh
    (2017-04-22 12:02)
    Będą teraz wiać wszyscy do Stanów za te banialuki z Antonim na czele
  • ~jaro
    (2017-04-22 11:52)
    "Nie widzimy nic więcej, co moglibyśmy zrobić". Kłamią kowboje, jakąś dotację na rozbudowę Tworek, mogliby dać.
  • ~henrykW.
    (2017-04-22 11:46)
    Może wreszcie teraz Kaczyński i Macierewicz się opamiętają i zaprzestaną wydawać pieniądze nic nie robiącej "wielkiej komisji smoleńskiej". Jest to wyraźny sygnał, że Kaczyński razem z Macierewiczem szukają dziury w całym, dzieląc dalej zmęczony tym naród.
  • ~Cicero.
    (2017-04-22 10:19)
    To co mogliśmy przekazać to przekazaliśmy, a to co nie możemy to nie przekazaliśmy, gdyż objęte jest (może) ścisłą klauzurą tajności, tzw; TOP SEKRET.I co???
  • ~polish jokes
    (2017-04-22 10:16)
    czy te polskie frajerstwo zrozumie ze dla yankesow jestesmy tylko pionkiem na szachownicy
  • ~Sebastian
    (2017-04-22 09:23)
    Olewają jak wizy bezpłatne dla Polaków do USA. Dla USA Polska to katolicki Meksyk w Europie.
  • ~pawelxp
    (2017-04-22 09:12)
    Tak sie dziwnie sklada, ze Pan ambasador przemawia jezykiem znanego w Polsce eksperta od spraw wszelakich JW Rzeplinskiego."Ja nic nie widze" to jego powiedzenie, kiedy chcial uniknac trudnej odpowiedzi. Wiadomo o co chodzi.

Może zainteresować Cię też: