Republikanie rozczarowani Trumpem. Spada poparcie dla prezydenta USA

| Aktualizacja:

Tylko 38 proc. Amerykanów popiera prezydenta USA Donalda Trumpa; 56 proc. ankietowanych jest z niego niezadowolonych, a 6 proc. ma "mieszane odczucia" w odniesieniu do prezydenta - wynika z sondażu Reuters/Ipsos.

wróć do artykułu
  • ~nnnnmni
    (2017-05-19 22:09)
    ble ble ble ble der dziennik ble ble ble bleble ble der dziennik obys kaputł .......bravo Trump
  • ~jonathan
    (2017-05-20 00:01)
    spada poparcie, chaos, czy Trump jest niepoczytalny ? Trump szpiegiem rosyjskim ?- no na takie kawalki pozwalaja sobie histeryczne media okreslonych srodowisk. Chyba wiekszosc z tych panstwa zapomina , ze ma do czynienia z prezydentem USA , a nagonka gorzej jak na Putina. To sie zle skonczy, szczegolnie dla poobamowskiej kliki. Wiecie kogo mam na mysli.
  • ~opowiesci
    (2017-05-19 22:34)
    To kto w koncu jest niezadowolony z Trumpa ? Juzek od gazu, Ion od nafty, czy Wacek od kukurydzy ? Ciezko to zrozumiec: wybralo go pol Ameryki miliony wyborcow, a teraz wystarczy ilus ankietowanych (nawet nie wiadomo dokladnie ilu)
  • ~barabasz
    (2017-05-19 22:18)
    Taka to jest ta demokracja. Wybiorą a potem niezadowoleni. Chociaż mnie, dzięki demokracji się upiekło...:-)
  • ~To ciekawe, że
    (2017-05-20 00:37)
    Rosja przez lewackie media w USA nie jest przedstawiana ani jako wróg, ani jako partner w walce z terroryzmem, ani jako partner handlowy, ani jako byłe mocarstwo, wobec którego należy zachowywać najdalej posuniętą ostrożność, a w wypowiedziach najdalej posuniętą powściągliwość - jednym słowem - jako problem międzynarodowy, z którym trzeba się skutecznie mierzyć - tylko jest przez te media niefrasobliwie używana jako pretekst do wzniecania histerycznych nastrojów i jako poręczna kość niezgody do mieszania w polityce wewnętrznej Stanów Zjednoczonych. ------- Czy ktoś może mi powiedzieć - jaki cel te lewackie (rzekomo amerykańskie) media w tym mają? +++ +++ A co jeszcze ciekawsze - gdy wyobrażany sobie przez nich i przedstawiany publiczności jako nerwowa małpa w klatce Trump nie reaguje według ich scenariusza na grzechotanie kijem po prętach klatki - rodzi to ich nieskrywaną wściekłość i wprawia w paroksyzm i drgawki ich wszystkie zbrojne w ten rosyjski kij macki! Widać te macki i słychać grzechotanie tego kija we wszystkich lewackich mediach, w Kongresie i nawet w "amerykańskich" służbach specjalnych! Czy uważny obserwator tych paroksyzmów może jeszcze mieć jakiekolwiek wątpliwości, że ten kij został wystrugany w Rosji, a te macki wyrastają z cielska rosyjskiej ośmiornicy oplatającej amerykańskie i światowe życie publiczne?! Czy ktoś żywi jeszcze jakiekolwiek złudzenia, że te "amerykańskie" media, ten "amerykański" Kongres i te "amerykańskie" służby są jeszcze istotnie amerykańskie?!! ------ ----- A co do Snowdena - to mam jedną sugestię: - skoro Rosja sobie Snowdena zafundowała i postanowiła sie nim "pożywić" - to na miejscu Trumpa pozwoliłbym tejże Rosji się tym Snowdenem udławić i próbować go przełknąć do końca świata i o jeden dzień dłużej!
  • ~Jula
    (2017-05-20 12:38)
    Sądzę że mozna go porównać tylko z naszym Antonim.
  • ~ICEKK
    (2017-05-21 17:21)
    HAHAHAAA KTO WIERZY W FEKE NEWS CRAB NIKT PROPAGANDA

Może zainteresować Cię też: