Kim skutecznie szachuje Trumpa? "Korea Północna to karzeł dyplomatyczny, ale gigant militarny"

| Aktualizacja:

Korea Północna to karzeł dyplomatyczny, ale gigant militarny. Pjongjang trzyma pod bronią 1,2 mln żołnierzy. To nie jest Syria, Afganistan czy Irak, tylko realna siła.

wróć do artykułu
  • ~cała prawda
    (2017-08-12 11:57)
    skąd się tacy eksperci jak ten dziak biorą ? panie ekspert korea może sobie wystrzelić co chce ale żadna z tych rakiet nie przeleci więcej niż 100 do max 200 km za to po amerykańskiej odpowiedzi po koreii zostanie tylko dziura w ziemi i to sprawia że ten utyty de.bil jest tak niebezpieczny
  • ~Tim
    (2017-08-12 13:40)
    Ci ludzie mają tak sprane mózgi, że nie zdzwiwiłbym się jakby Kim po agresji rozdał każdemu obywatelowi po dwa granaty i kazał się wysadzać jak podejdzie ktoś obcy. A oni by to oczywiście zrobili.
  • ~Wyborca PiS-u
    (2017-08-12 15:14)
    Kim to dobry gospodarz i mimo nacisku przez inne kraje dba o swój naród!
  • ~Gien
    (2017-08-12 13:41)
    co za lewackie wypociny!!!
  • ~Stiff
    (2017-08-12 15:23)
    Jaki to gigant jak Trump naciśnie na guzik to z całej korei płn nie pozostanie nawet odrobina śmiecia i to wszystko w ciągu jednej godziny i wszyscy przecież o tym doskonale wiedza
  • ~zielony kielce
    (2017-08-12 12:53)
    swiat juz czesto slyszal -ta jedyna racje stanu zachodu "zagrozenie dla zachodniego pokoju" -czyli wjechac, wymordowac, ale bez planu na przyszlosc. Osobiscie uwazam, ze swiatowe zagrozenie atomowe przez Koree jest tak realne, jak chemiczna bron saddama i kaddafiego. W kazdym razie w necie pisza, ze chiny na lamach wlasnej komunistycznej prasy oglosily, ze w przypadku napadu Koreji na USA pozostana neutralne, w przeciwnym wypadku popra Koree Polnocna. W kazdym razie USA juz przegralo jedna wojne w Koreji w latach 50 ubieglego stulecia, mimo posiadania arsenalu nuklearnego. Wojna, ktorej nikt nie chce, ale ktos Trumpa wrabia, aby w razie kleski pozbawic go urzedu. 6 miesiecy rzadow Trumpa to jedyne 6 miesiecy w historii USA, w ktorych USA nie prowadzi zadnej wojny. Byc moze i o to chodzi.
  • ~demokrata
    (2017-08-12 14:18)
    Waldemar Dziak nie rozumie zasad demokracji, bo porownuje demokratycznie wybranego prezydenta Trumpa , ktorego mozna demokratycznie usunac za pomoca impeachmentu - jezeli Amerykanie uznaliby, ze prezydent Trump szkodzi USA - do komunistycznego watazki Kima, ktorego mozna usunac tylko przez jego fizyczna likwidacje. Oby sie tak stalo, bo tacy dyktatorzy jak Kim nie maja prawa do zycia.
  • ~kok
    (2017-08-12 18:25)
    w szachu to Chiny trzymają USA
  • ~nieudolne pranie mózgów
    (2017-08-12 16:52)
    Korea Pln. robila do tej pory co chciala- bo pozwalal jej na to lewacki Obama, wiec jak Trump wreszcie wzial sie za Koree - to der Dziennik musi odwrocic kota ogonem - mowi ze to Kim wzial sie ze Trumpa. Ale idiotow mamy w tych fake newsach.
  • ~król
    (2017-08-12 16:01)
    Im póżniej USA zaatakują tym gorzej zwlekanie nie ma sensu militarnego
  • ~jandzia
    (2017-08-13 07:46)
    Mnie się Kim Dzong Un bardzo podoba ,jest przystojny i mądry jak jeden na Jarosław .
  • ~Jarek k.
    (2017-08-12 16:07)
    Od zawsze podobał mi się ten pączuś!
  • ~don
    (2017-08-13 08:00)
    Kim prowokuje i straszy od lat, nic wiecej. Nikt nie daje die sprowokowac, ani korea piludnuowa, ani Japonia. Teraz mamy prezydenta USA, narwanego, nieobliczalnego czlowieka, ktory reaguje na byle g o w n o, bo jest za malo inteligentny, zeby sytuacje wlasciwie ocenic i z dystansem reagiwac. I to moze byc niebezpieczne, dla nas wszystkich. A Chiny i Rosja dalej dostarczaja bron korei i twierdza, ze na poltyke Kimyong nie maja wplywu. Hahaha
  • ~Kras
    (2017-08-12 16:42)
    Zostawić to g wno w spokoju a sami zdechna z glodu i po sprawie
  • ~wezta i nie potpisujta sie podobnie do **wyborca***
    (2017-08-13 02:16)
    przestanta tez prowokowac, bo potpisujeta sie ato Wyborca PIS-u a to jesce jakosik i pozondne Ludzie mogo po myslec ze to ja , no Wasz Prawdziwy *** wyborca *** wypisuje takie rozne tego tam glupkowate komentaze i psestano wogule cytac
  • ~bill
    (2017-08-12 18:06)
    etam nasz rezim to sila durny jarek z zadzerwialym Gawronem i kilka zezlomowanych mysliwcow bez uzbrojenia hmmm
  • ~Kropelka
    (2017-08-13 03:12)
    Kim ,jak widać,to z Kierwińskim blizniaki jednojajowe -chyba. Każdy ma po pół jajka. Podobni do siebie jak dwie krople... wódy.
  • ~nikop
    (2017-08-13 11:54)
    Za kilka lat będzie za późno na reakcję świata .
  • ~ewa koby
    (2017-08-22 20:34)
    ewa koby kim pierze pieniadze wszystkich mafii!!!!!!!!! dlatego tyle znaczy
  • ~ewa koby