Berlin i Paryż blisko powołania duetu MeCron. Co to oznacza dla Polski?

| Aktualizacja:

Pomysł Emmanuela Macrona na zreformowanie Wspólnoty to ścisła integracja strefy euro. Nowa Unia ma się opierać na francusko-niemieckim tandemie.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2017-09-13 07:24)
    Macron i Merkel i wszystko jasne. ten facet gustuje w starych paniach. Ot, taka paryska zachcianka. A tak na poważnie to Francja jest taką przekupną....pańcią, która umie się sprzedać a Niemcy to już wiedzą od 1942 a może już od 1939.
  • ~slowianka
    (2017-09-13 07:16)
    Pomyslow na Europe juz nie ma ten twor zdycha , toczy go rak z przezutami ....slowa , slowa , deklaracje .....
  • ~gadojan
    (2017-09-13 07:37)
    No to chyba mamy poczatek rozpadu Unii..Francuzy mysla ze to ich uratuje, ale czy naprawdę?
  • ~ququ
    (2017-09-13 07:41)
    to oznacza że Francja pomoże spłacać Niemcom odszkodowanie
  • ~WERT
    (2017-09-13 07:45)
    tego nie mozna czytac- to jakas tragedia. jednak trzeba bedzie wyjsc z Uni. SZKODA
  • ~sasawa
    (2017-09-13 08:00)
    czy to znaczy ze bede teraz zarabial 2 tys euro? czy dalej bede murzynem europejskim za 400 ?
  • ~kisiek
    (2017-09-13 08:09)
    przypomina to trochę rajd samochodowy..pytanie kto jest kierowcą a kto pilotem tej załogi..zresztą niezależnie od tego i tak niebawem wylecą z trasy
  • ~PiSdobrze
    (2017-09-13 10:14)
    Dziś w 2017 roku, są dwie drogi : "salafizm" albo "słowianofilstwo". Unia Europejska, to już nie jest jak dawniej po 1945 roku (marzenie) ! Marzenie o budowie Unia Europejska pojawił się po 1945 a nie "za" 1945. "Za" to juz dziś : destrukcja o "Unia Europejska Marzenie" przez Merkel i KE.
  • ~kaczka – utka
    (2017-09-13 07:32)
    Jarosław woli haratać swoją szmacianką na Czerwonym Żoliborzu z Władimirem i Wiktorem, może Ołeksandr Łukaszenka i Recep Erdogan doszlusują. Własny obóz - na własnej wyspie, czyli emerytura na krymskiej daczy /za zasługi/. Adios, Europo !
  • ~Jula
    (2017-09-13 09:32)
    A my do ZBiR przecież Staś senator mawia,że Lukaszenka to cieply czlowiek.A co dopiero pan prezydent Putin ?
  • ~erudyta
    (2017-09-14 13:24)
    Merkel jest izolowana na Zachodzie, bo jako aktywistka FDJ po prostu nie wie co to jest demokracja i zachowuje sie jakby byla krolem. Bedzie wiec jak we fraszce Krasickiego, bo po zatrudnieniu przez Merkel malpy Hollande wezmie Merkel " by zlemu zaradzi lisa" czyli Macrona, a Macron jak lis z fraszki Krasickiego zdradzi Merkel i jej poddanych, bo napisal prace dyplomowa z Machiavellego.
  • ~andrzej 64
    (2017-09-14 10:35)
    przypomina sie historia z ukldu monachijskiego w 1938 roku
  • ~PiSdobrze !
    (2017-09-13 10:43)
    "MeCron" co to oznacza dla Polski ? « Musimy zachować dużą firmę i zwiększyć zaufanie do gospodarki. » Macron. Ale, we Francji (i w Niemczech) największym przedsięwzięciem jest dżihadizm (salafizm), który jest represjonowany przez społeczność międzynarodową.

Może zainteresować Cię też: