"Economist": Prezydent Chin jest najpotężniejszym człowiekiem świata

Przywódca Chin Xi Jinping stał się najpotężniejszym człowiekiem świata, między innymi ze względu na nieskuteczność prezydenta USA Donalda Trumpa - pisze brytyjski tygodnik "Economist".

wróć do artykułu
  • ~#
    (2017-10-12 21:19)
    Economist — na złość babci odmrożę sobie uszy. Oczywiście czerwone uszy…
  • ~john
    (2017-10-12 21:11)
    Donald Trump -Prezydentem swiatowego pokoju ? Nalezy przypomniec, ze 10 miesiecy rzadow Trumpa, to 10 miesiecy swiatowego pokoju, zakonczono wojne w syrii, w iraku, afganistanie, a Trump celowo wyprowadzil polityke USA z bliskiego wschodu, aby aby oslabic role izraelskiego lobby w USA. Trump jest gwarantem pokoju i tego juz nie zmienia ani przekupni senatorzy, ani kongresmeni. USA sie juz dosc wykrawaila w wojnach za nieswoje interesy.
  • ~Wojtek
    (2017-10-13 02:08)
    Lewackie media ida na calego. Wydaje im sie ze otaczajacy ich ludzie to idiocy. Bo tylko idiocy moga kupic bajke o "dobrym" autorytarnym rzadzie silnej reki. Miejmy nadzieje ze Trump nie pozwoli zejsc Amerykanom na lewo i Ameryka pozostanie ostoja wolnosci.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-10-12 21:22)
    Jinpingiem i tak od dawna steruje Soros.
  • ~nigdy wiecej komuny
    (2017-10-13 02:36)
    oni niemoga sie doczekac kiedy nowa komuna wejdzie i zamie miejsce starej niedobrej nie zapominajcie oni nigdy nie przestana z komuna to jest ich wiara i tylko w ten spsob beda mogli kontrolowac cale spoleczenstwo
  • ~Kill
    (2017-10-12 21:18)
    Zgadzam sie dyskretnie, ale efektywnie, nie tak jak ten nadmuchany kokot Trump!
  • ~skromnosc
    (2017-10-13 03:57)
    Sor.os woli stac w ukryciu
  • ~Zawisza_Czarny
    (2017-10-13 10:21)
    Pod względem siły nabywczej Chiny są nr !
  • ~starsza
    (2017-10-13 08:19)
    Mój nauczyciel geografii, który miał za sobą dwa obozy koncentracyjne, powiedział w roku 1966, że zagrożeniem dla świata nie jest komuna, bo wcześniej czy później trafi ją szlag. Zagrożeniem dla świata jest żółta rasa, bo jest bardzo inteligentna i pracowita. Te słowa słyszałam 51 lat temu. Pamiętam dokładnie te lekcję.
  • ~"Daltonista"
    (2017-10-13 10:39)
    To jak pracowitosc i inteligencja jest zagrozeniem ,to kim Pani Starsza JESTES?Moze 51lat temu nie zrozumialas nauczyciela geografii i tak zostalo.Co maja wspolnego obozy koncentracyjne z pracowitymi obywatelami CHIN?A GUANTANAMO amerykanskie nie bylo obozem?To jest bardzo zle porownanie, ale jednaki BIALA RASA to zrobila!Czlowiek ,jest dobry,albo nie dobry.Kolor nie ma znaczenia.
  • ~No
    (2017-10-13 20:28)
    Najlepiej w cieniu bo pierwszy zawsze ma przechlapane

Może zainteresować Cię też: