USA uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. Hamas: Trump otworzył "bramy piekieł"

| Aktualizacja:

Prezydent Donald Trump oświadczył w środę, że USA uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. Powiedział, że Izrael ma prawo decydować o swojej stolicy. Wskazał, że w Jerozolimie znajduje się izraelski parlament i Sąd Najwyższy.

wróć do artykułu
  • ~halina
    (2017-12-21 22:17)
    To jest nie do pomyslenia ,zeby rzad polski wstrzymal sie id glisu ??,, cztzby kaczynski I reszta ywazajacych sie za Polakow ,zgodzili sie ze Teamp odpir...la takie numery z Jerozolima? ,I pytanie do kleryka PIERONKA ,dlaczego tak swojej wiary Rzymskokatoluckiej nie broni ?? Przeciez Jerozlima to Swiete miejsce Chrzescijan I siedzi cichi ,co za p..ry...o !! Muzulmanie na to sie nie godza I ja ich popieram !!.
  • ~Alien
    (2017-12-07 22:06)
    W willi na Żoliborzu jest centrum Wszechświata o czym prezydent USA nie wie...
  • ~ewa koby
    (2017-12-07 21:13)
    ewa koby politycy swiata to arabowanie swiata chineskowanie swiata chritianizowanie swiata hiduizowanie swiata jeruzalizowanie swiata w epoce itd itp oswiecenia a raczej przeswietlania przerentgowanie przelaserowanie kazdej twojej komorki roboty potrafia lepiej zapomnij ze jestes czlowiekiem jestes tylko facebook ......oni maja wieksze prawa !!!
  • ~ewa koby
    (2017-12-07 20:44)
    ewa koby czytam bity czekajac na komunikacje prezydent usa przeniosl stolice do jerozolimy czy usa juz nie ma czy co przerazilam sie wdc w jerozolimimie !!!!!!!
  • ~Silna Polska
    (2017-12-07 20:16)
    Od kiedy to o tym, gdzie dany kraj ma mieć stolicę, decydują jego sąsiedzi? Czy Izrael wyznacza stolicę dla Arabii?
  • ~Zorro
    (2017-12-07 00:23)
    Facet który głosi, że Ziemia jest płaska, może sądzić nawet że stolica Izraela jest na Kamczatce - kto bogatemu kulsonowi zabroni...?
  • ~lswb
    (2017-12-06 23:53)
    izrael zdaje się posiada część jerozolimy może trump zamiast prezydentem chce się bawić w developera w jerozolimie tylko dlaczego wykorzystuje dla tego stanowisko prezydenta usa
  • ~Mrówka z małego mrowiska.
    (2017-12-06 23:34)
    Ameryka od dawna działa na szkodę Europy. Systematycznie destabilizuje otoczenie UE, gdyż silna UE jest potencjalnym konkurentem USA. Ustawiła cały świat muzułmański przeciw Europie. Doprowadziła do kolejnej zimnej wojny z Rosją, której dobre stosunki z UE byłyby zagrożeniem dla interesów USA. Stara rzymska zasada devide et impera - dziel i rządź. A tak jak małpa patrząca z drzewa na walczące tygrysy, tak temu wszystkiemu przyglądają się Chiny. Czas działa na ich korzyść.
  • ~Jvvreich
    (2017-12-06 23:31)
    Jak zwykle zwodza ta naprawde Berlin jest stolica Khazarow..
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-06 22:46)
    Czyżby miały się sprawdzić Przepowiednie?
  • ~religia POkoju
    (2017-12-06 22:26)
    no to się religia POkoju znowu wzburzy. Trump kopie w klatkę i zaraz małpy szaleją, he he
  • ~iskariota
    (2017-12-06 22:20)
    To mi się podoba, prezydent USA ma rację. Arabowie niczego nie gwarantują ani pokoju, ani postępu zawsze są w tyle. jedynym krajem kontrolującym sytuację w swej strefie odpowiedzialności jest Izrael. To jego historyczna stolica, a to że Arabowie zdobywali ją kilka razy nie oznacza , że mają do niej prawo. Nie pomogą arabów żadne żale i płacze oraz nic nie kumających z historii politycznej narodów . Stało się i tyle, to co miało się stać.!.sic!! Dla bezpieczeństwa Europy Izrael musi być silny.
  • ~qwerty
    (2017-12-06 22:19)
    Macron ma pełne gacie przed swoją piątą kolumną kuli ogon
  • ~Jarosław I Wielki
    (2017-12-06 21:54)
    Jutro uznają Żoliborz za Centrum świata
  • ~Kazkot
    (2017-12-06 21:50)
    Popierałem i wspierałem Trumpa , głosowałem z rodzina wierząc ze zrobi coś pozytywnego dla Polski , mojej nowej Ojczyzny i dla uspokojenia i tego miejsca narodzin religii świata . Niestety ten nieodpowiedzialny ruch pokazuje jak wpływ lobby i wlasnej rodziny może pomieszać człowiekowi w głowie .Wchodzi w tyłek tym którzy na niego plują .
  • ~🤡
    (2017-12-06 20:51)
    Hej Trump :🙉🕵️‍♀️🕵️‍♂️💂‍♂️💂‍♀️🖕🏾👀👅🖕🏾
  • ~ee tam
    (2017-12-06 20:21)
    Jerozolima stolicą świata i wszyscy mają równe prawa i spokój
  • ~Vito
    (2017-12-06 20:11)
    Dyplomatołek, sołtys, snob, bufon, arogant.!!!!!!
  • ~keson
    (2017-12-06 20:04)
    Trump - aż tak ci od..bało???... Przykre, ale skoro faworyzujesz panoszących się Mośków to spadaj.
  • ~#
    (2017-12-06 19:52)
    Alleluja! Wszystko jest zapisane w Biblii — wystarczy czytać ze zrozumieniem, np. Księgę Daniela lub Apokalipsę. Żeby przyszedł Mesjasz musi zostać odbudowana świątynia w Jerozolimie. No i Z¨ydzi muszą się jeszcze nawrócić. Tyle, że w światyni zasiądzie „Ohyda Spustoszenia”. A zatem wszystko przed nami… — Antychryst, Bestia, 666, wojna i prześladowania. Ale koniec będzie radosny: Jezus wreszcie powróci — Maranatha!

Może zainteresować Cię też: